Ubytování Valtice – penzion Vila Edith

Penzion Vila Edith Valtice

Komfortní ubytování ve Valticích – penzion Vila Edith, a nepřeberné množství zážitků v místě i okolí nabízí nezapomenutelnou návštěvu a příjemný pobyt

Ubytování v penzionu ve Valticích
Ubytování v penzionu Vila Edith v historickém centru města Valtice, nedaleko se nachází Zámek Valtice. Nabízíme komfortní ubytování, dvoulůžkové pokoje a apartmán. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi, snídaně formou piknikových košů přímo na pokoj.
V blízkosti penzionu je náměstí, restaurace, kavárny, obchody, vinné sklepy, valtické podzemí i pivovar. Valtice jsou součástí památkového komplexu Lednicko-valtický areál, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, který je protkán cyklostezkami zvanými Lichtenštejnské stezky.
Město Valtice označováno za hlavní město vína nabízí pravou zážitkovou dovolenou – ochutnávka vín, cykloturistika, pěší turistika, kulturní akce jako Valtické vinné trhy, Vinobraní, Dýňobraní a Cyklobraní.
V okolí se nachází obec Lednice a zámek Lednice, Minaret, město Mikulov vstupní brána vstupní brána přírodní rezervace Pálava. Nedaleko se nachází okresní město Břeclav, kde je koupaliště, krytý bazén, banky, obchodní centra, sportovní areály. Za Břeclaví směrem po proudu řeky Dyje se rozléhá areál Pohansko, unikátní biosféra Lužního lesa, největší obora divoké zvěře v České republice.
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://wwww.vila-valtice.cz
email:   vila-valtice@email.cz
telefon:   +420 774 042 281
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!