Co děláme?

Aktivně hledáme a prezentujeme báječné tipy nebo nabídky,
a zadavatelům vytváříme účinnou reklamu a zpětné odkazy pro SEO

Aktivně hledáme a prezentujeme báječné tipy, rady nebo nabídky, a zadavatelům vytváříme účinnou reklamu a zpětné odkazy pro SEO. Čtenáře se zájmem o báječné tipy, rady a nabídky aktivně seznamujeme, se zadavateli takových tipů, rad, nebo nabídek. Snadno tak umožníme čtenáři bez jakéhokoli dalšího vyhledávání okamžité spojení s tímto poradcem, výrobcem, nebo prodejcem.

To vše jednoduše a pod jednou střechou s názvem Tipy a nabídky 5v1 a ZDARMA

A bonus?

1) Celé stránky trvale optimalizujeme pro vyhledávače, a umožňujeme tak čtenářům snadný přístup k zajímavým tipům, nebo nabídkám.  Zadavatel naopak může ZDARMA prezentovat svůj tip nebo nabídku, k tomu i získat velmi kvalitní zpětné odkazy ( linkbuilding ) a další.

2) Každý jednotlivý příspěvek je taktéž optimalizován pro vyhledávače, a výrazně tak pomáháme zadavateli s viditelností jeho tipu, rady nebo nabídky.

3) Každý tip, radu nebo nabídku po schválení zobrazujeme nejen na stránkách Tipy a nabídky 5v1, ale také na sociálních sítích čímž 5x zvyšujeme viditelnost příspěvku, ale také vytváříme hned 5x kvalitní zpětný odkaz ( linkbuilding ) :

  • Tipy a nabídky.cz – Facebook
  • Tipy a nabídky.cz – Google+
  • Tipy a nabídky.cz – Twitter
  • Video nabídky také na Tipy a nabídky.cz – YouTube

 
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!