Spolupráce

Potřebujete být vidět na internetu?

Ukážeme vaší nabídku všem, a to ZDARMA!  Potřebujete více? Využíjte všechny možnosti spolupráce s portálem Tipy a nabídky 5v1 – viz. níže 

Portál 5v1 znamená, že váš příspěvek pro reklamu a zpětné odkazy je zveřejněn nejen na stránkách Tipy a nabídky 5v1, ale zároveň na Facebooku, Twitteru, Google+ , a YouTube. Jako bonus přidáváme nové sociální sítě jako TSÚ a další.

 

1) Vložení vaší reklamy formou příspěvků ZDARMA

Prezentujte své zboží, služby, a další nabídky ZDARMA za jediné snadné podmínky .
Počet příspěvků je neomezený.

Jediným snadným formulářem  prezentuje svou nabídku, svůj tip nebo radu nejen na webu Tipy a nabídky 5v1, ale také na sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+, nebo ne YouTube. 


 

2) Placený zpětný odkaz.

Přidáme na portál Tipy a nabídky 5v1 zpětný odkaz na váš web nebo e-shop. Odkaz se bude zobrazovat na hlavní stránce ( indexu ) portálu Tipy a nabídky 5v1, a také na všech podstránkách portálu.

Cena dohodou – nabídky prosím e-mailem.


 

3) Zvýhodněná pozice na hlavní stránce ( indexu ) portálu Tipy a nabídky 5v1

Váš příspěvek bude po smluvené období zobrazován na hlavní stránce ( indexu ) portálu Tipy a nabídky 5v1.

Cena dohodou – nabídky prosím e-mailem.


 

4) Pronájem reklamního banneru 728 x 90 px

Možnost pronájmu reklamního banneru o velikosti 728 x 90 px v horní části portálu vedle loga – viz. OBRÁZEK. Banner se zobrazuje na hlavní stránce ( indexu ) portálu Tipy a nabídky 5v1, a na všech podstránkách portálu.

Cena dohodou – nabídky prosím e-mailem.


 

5) Pronájem bočního reklamního banneru 120 x 600 px

Možnost pronájmu reklamního banneru o velikosti 120 x 600 px v boční části portálu – viz. OBRÁZEK. Banner se zobrazuje na hlavní stránce ( indexu ) portálu Tipy a nabídky 5v1, a na všech podstránkách portálu.

Cena dohodou – nabídky prosím e-mailem.


 

6) Pronájem reklamního růžku z názvem ŽHAVÉ

Možnost pronájmu reklamního růžku v pravém horním rohu portálu – viz. OBRÁZEK. Přiložením kurzoru se růžek otevře, a klikem přesměruje přímo na vaše stránky. Růžek se zobrazuje na hlavní stránce ( indexu ) portálu Tipy a nabídky 5v1, a na všech podstránkách portálu.

Cena dohodou – nabídky prosím e-mailem.


 

Návštěvnost portálu

Návštěvnost portálu se nepatrně mění, proto ji lze veřejně sledovat v zápatí portálu, nebo přímo na http://www.toplist.cz/ a zadáním „tipy a nabidky 5v1“ do toplistového vyhledávače.

Návštěvnost nebo zájem o zmiňované sociální sítě se zobrazuje na každé z nich.

Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!