Šumava dětem i rodičům – aktivity, programy a zážitky pro děti

Dopřejte sobě i dětem zábavu, dobrodružství a spoustu zážitků během vašeho pobytu na Šumavě.

Naše programy jsou určeny pro děti od 3 do 10 let, které se jich mohou účastnit bez doprovodu rodičů. Ale samozřejmě se můžete k dětem přidat a program si užít společně, v nabídce máme navíc i programy určené pro celou rodinu, nebo pro skupinu dospělých s dětmi. Všichni jste vítáni!

Program pro rodiče s dětmi - velká výprava s Obelixem za tajemstvím Šumavy
Animační programy pro děti i pro celou rodinu u nás připravuje Veronika Kekenová.

Má nejen dlouholeté zkušenosti s organizováním dětských aktivitod dětství docházela do skautského oddílu, posledních 7 let oddíl sama vedla a podílela se na organizací veškerých činnostíale především spoustu nápadů, elánu a vědomostí, které dětem ráda věnuje.


Každý z programů je zaměřen na jiné téma, ale jedno mají společné:i když půjdou děti například ke Zlatému potoku rýžovat zlato, dozví se  od Verči spoustu dalších zajímavých věcí – naučí je poznávat rostliny, houby i zvířátka. Při svačince jim bude vyprávět některou z místních pověstí, která se k místu bezprostředně vztahuje a pronejvětší neposedy uspořádá třeba turnaj v hodu šiškou na cíl …

Celoročně pořádáme rodinné pobyty s tématicky zaměřeným dětským programem: nechybí výtvarné dílny, sportovní aktivity, zážitkové programy a dobrodružné výpravy:

• Podzimní prázdniny na Šumavě – letos na téma „Doba ledová
• Mikulášský víkend – s nadílkou na tajemném hradu Kašperk
Velká šumavská drakiáda
Houbařský víkend s Křemílkem a Vochomůrkou
• České Vánoce s dětmi na horách
• Lyžařské školka – výuka lyžování a odpolední programy pro děti
• Velikonoce na horách
Silvestrovský pobyt s programem pro děti
• Prázdniny na Šumavě – letos na téma „Keltové na Šumavě“

Protože jsme na Šumavě, snažíme se být venku (téměř) za každého počasí – příroda je ta nejlepší herna! K dispozici je i oplocená hotelová
zahrada s trampolínou a ohništěm a pokud je počasí opravdu k nevydržení, máme v přízemí hotelu krásnou herničku, kde se zabaví malé i velké děti.

Navíc vám můžeme kterýkoliv z výše uvedených programů pro děti i pro celou rodinu  nabídnout kdykoliv během roku, v rámci Vašeho pobytu v našem hotelu.

Vybírejte a nechte se zlákat k malému dobrodružství, těšíme se na Vás!Při programech s Veronikou se určitě nikdo nudit nebude, tempo i náplň vždy přizpůsobí nejen věku, ale třeba i momentální náladě dětí. Vyzkoušejte to, určitě nebudete litovat!

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.sporthotel-rilancio.cz/animacni-programy-pro-deti
email:   info@sporthotel-rilancio.cz
telefon:   379738340
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!