Třístupňová sněhová fréza Cub Cadet 526 HD SWE

Fréza Cub Cadet 526 HD SWE s novým systémem

Potřebujete kvalitní třístupňovou sněhovou frézu? Nová řada Cub Cadet 3X s revoluční třístupňovou technologií se prokouše i nepoddajným, zmrzlým nebo mokrým sněhem. Perfektní stroj pro odklízení sněhu

Nový systém sněhové frézy Cub Cadet 526 HD SWE neodkrajuje a nedrtí sníh, ale zavrtá se do něj a posunuje ho dál k vertikální turbíně, která sníh následně odhodí vysoko a daleko od stroje.

Technologie sněhové frézy

Nový revoluční patentovaný systém odklízení sněhu zpracovává sníh ve třech fázích. V první fází standardní šnek nahrnuje sníh k prostřední části. Potom nová střední část šneku (akcelerátor) hrne sníh do turbíny. Nakonec turbína vyhazuje sníh komínem ven.

Tento nový systém sněhové frézy Cub Cadet 526 HD SWE zajištuje dokonalé rozdrcení i zledovatělého sněhu. Cub Cader s 3X revoluční technologii zvládá odklízení sněhu i v drsných alpských podmínkách.

 

Nová převodovka pro pohon šneku

Soukolí je uloženo v robustním hliníkovém odlitku. Obě hřídele jsou neseny na kuličkových ložiskách. Převodovka je naplněna syntetickým olejem a je bezúdržbová.

 

Nový zesílený bunkr šneku sněhové frézy Cub Cadet 526 HD SWE

Nový heavy-duty bunkr šnekového ustrojí má nově sílu 2mm. Bunkr má výšku 58cm, dále oproti běžným sněhovým frézám má větší hloubku díky tomu pojme větší objem sněhu. Zvětšený je i horní límec, který vrací sníh zpět před bunkr.

 

Zesílený variátor pro účinné odklízení sněhu

V nové řadě Cub-Cadet najdete zesílený variátor, který zajistí lepší přenos síly i v těžkých podmínkách.

Heavy-duty ocelový výhozový komínek

Novinkou u nových třístupňových fréz je nový heavy-duty ocelový komínek, který dokáže odhazovat sníh až do vzdálenosti 18 m. Větší je i maximální odhazovací úhel. Nový komínek je také širší, aby zvládat odhazovat více sněhu.

Ovládánísněhové frézy Cub Cadet 526 HD SWE

Cub-Cadet zajistil nejpohodlnější ovládání svých sněhových fréz. Jednosměrným joistickem nastavíte výšku odhozu. Směr nastavíte ovladačem, který je umístěn těsně pod ovládacím panelem

Veškeré ovládání sněhové frézy Cub-Cadet 526 je umístěno na ovládacím panelu tak, aby ovládání stroje bylo pro obsluhu co možná nejjednodušší. Nastavování směru a úhlu výhozu bez nutnosti zastavení, díky elektrickému ovládání.. Sněhová fréza CubCadet 526 se vyznačuje vynikajícím tahem, výbornou stabilitou a rovnováhou a také kompletní luxusní výbavou, která v této kategorii představuje absolutní vrchol. Frézování se sněhovou frézou Cub Cadet je díky pokročilým technologiím radostí a ušetří Vám spoustu času.

VIDEO:   http://youtu.be/1dhSPf1qPXA

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zahrada-stroje.cz/tristupnove-c-61_1_4/tristupnova-snehova-freza-cub-cadet-526-hd-swe-p-23.html
email:   martingluc@zahrada-stroje.cz
telefon:   605 558 963
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!