Aloe Vera drinking gel Freedom – Specialista na bezbolestný pohyb

Tekutý doplněk stravy s koncentrátem pomerančové šťávy a vitamínem E a nově také s vitamínem C a hydrolyzátem kolagenu

Specialista na pohyb – 88% čistý Aloe Vera gel z listů, s hydrolyzátem kolagenu, chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem, s vitamínem C pro podporu tvorby kolagenu a normální funkci chrupavky zajišťuje bezbolestný pohyb. Dokonalý doplněk stravy.

Bezbolestný pohyb, přírodní medicína

Tekutý doplněk stravy s koncentrátem pomerančové šťávy a vitamínem E a nově také s vitamínem C a hydrolyzátem kolagenu, zajišťuje bezbolestná pohyb.

Nejvhodnější přírodní medicína Aloe Vera

Dokonale pomáhá v rekonvalescenci po operacích a nemocech. Obzvláště vhodný na kožní problémy. Pomáhá v léčbě lupénky a dalších kožních onemocněních. Díky kolagenu vyhlazuje a napíná pleť.

Vychutnejte si svobodu bezbolestného pohybu bez omezení! Ať jde o mladého či staršího člověka, neomezený pohyb si přeje každý. Aloe Vera Drinking Gel Freedom s živinami důležitými pro klouby je tou nejlepší variantou.

Specialista na bezbolestný pohyb – 88% čistý Aloe Vera gel z listů, s hydrolyzátem kolagenu, chondroitin sulfátem a glukosamin sulfátem, s vitamínem C pro podporu tvorby kolagenu a normální funkci chrupavky.

 

Doporučené dávkování: 3 x denně 30 ml (odpovídá obsahu 3 uzavíracích víček), nejlépe před hlavním jídlem (případně smíchat s vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepat.

Upozornění: Po otevření skladovat v lednici a co nejrychleji spotřebovat. Uvedená doporučená denní dávka se nemá překračovat. Doplňky stravy nepředstavují náhradu pestré a vyvážené stravy, která je společně se zdravým životním stylem vysoce důležitá. Výrobek není určen pro děti. Udržujte jej mimo dosah malých dětí. 

Složení: Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (88 %), fruktóza, kolagenhydrolyzát, koncentrovaná pomerančová šťáva, chondroitinsulfát (0,5 %), glukosaminsulfát, kyselící prostředek (kyselina citrónová), stabilizátor (xanthan), konzervační látka (sorbát draselný), přírodní pomerančové aroma, kyselina L-askorbová (0,050 %), DL-alpha-tocopherolacetat (0,008 %). 

 

Nutriční hodnoty

ve 100 ml denní dávka (90 ml) (% DDD)
Energetická hodnota 165 kJ/39 kcal 149 kJ/35 kcal
Bílkoviny 3,0 g 2,7 g
Sacharidy 6,9 g 6,2 g
Tuky < 0,1 g < 0,1 g
Vitamin E (alpha-TE) 8 mg 7 mg (58 %)
Vitamín C 50 mg 45 mg (56 %)

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Aloe-Vera-Drinking-Gel-d317.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!