Vonná svíčka do bytu Living Moments, vůně i bytový doplněk

Ideální vůně do bytu ve vonné svíčce zútulní Váš byt

Báječná vůně do bytu ve vonné svíčce zútulní Váš byt, dodá mu jeho osobitou pohodu a dodá šarm.

Vonná svíčka
S Living Moments vonnými svíčkami vdechnete  vůni do bytu,  jedinečný šarm a vytvoříte si v něm úžasnou oázu pohody. 

Velvet Spirit„, „Pure Senses“ nebo „Spa Elements“ jsou pestré vonné svíčky, které uchvátí všechny smysly a zútulní byt. Každá z těchto tří pokojových vůní Vás nadchne svou cennou vonnou kompozicí s vybranými éterickými oleji, přičemž je navíc krásným bytovým doplňkem.

Zažijte i Vy tyto exkluzivní vonné kreace inspirované Emmou Heming-Willis.

Rozsvítí místnost a postupně uvolňuje vůni. Vysoký podíl parfémových olejů (až 10 %). Doba hoření: cca 42 hodin. Rozměry: průměr cca 7,5 cm, výška cca 9 cm.

 

Provedení:

Pure sesnes – čistá a jemná – elegantní květy jasmínu a osvěžujících citrusových plodů doplněná vzácným santalovým dřevem. Provoní místnost středomořskou svěžestí a lehkostí. Je ideální na navození uklidňující atmosféry v ložnici, koupelně nebo obývacím pokoji.

SPA Elements – uvolňující a inspirující – Vonná kompozice zeleného čaje, svěží mandarinky, pačuli a cedrového dřeva – zklidňuje a inspiruje zároveň. Balzám pro Vaše tělo i duši, který z Vašeho bytu vykouzlí úžasné příjemné místo.

Velvet Spirit – Teplá a smyslná – Stylová vůně šťavnatého pomeranče a nasládlého fíku kombinovaná se sametovou vanilkou a teplými nótami dřeva. Rozmazluje smysly a do Vašich obytných prostor přináší pohodu a teplo.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Living-Moments-by-Emma-Heming-Willis-d183.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!