document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Ten správný relax… JAK začít správně Relaxovat?

Ten správný relax… JAK začít správně Relaxovat?

Ten správný relax… JAK začít správně Relaxovat?

Všichni víme, že odpočívat bychom měli. Ale jaký je ten správný relax? A splňuje četba elektronického magazínu taková kritéria? Umíte si udělat Relax? Umíte relaxovat? A čas od času také vypnout? Jak dlouhý je ten čas, na který se „odpojíte“ od přívalu povinností a myšlenek?

Ten správný relax... JAK začít správně Relaxovat?

A jak dlouhé jsou mezery mezi těmito okamžiky? A čím ony chvíle odpočinku vyplňujete?

Kdysi jsem napsala článek, ve kterém jsem se ptala, Co může být na tom islámu dobrého? 

V islámských zemích jsem přes dva roky studijně žila a zažila plusy i mínusy tohoto náboženství. V článku jsem si vzpomněla na 5 denních modliteb, což je pro muslimy jedna z povinností.

A také jsem si vzpomněla na jedno své náročnější období před dvěma lety, kdy jsem se pravidelnými čchi kungovými praxemi přes den udržovala v jakési „.

 

Tenkrát jsem pochopila, jak velký význam pravidelný častý relax pro člověka má. Obzvlášť pokud je v permanentním stresu. Ať tomu relaxu říkáme modlitba nebo pauza…

Jak jsem tenkrát v článku psala:

„dřív než se ten frmol a shon a stres a to všechno rozjede do vyšších obrátek, není tak těžké se srovnat“

 

Správný relax tedy musí být pravidelný

Říká se, že rituály pomáhají mozku lépe fungovat. Automatizace jero stroj vhodná nejen pe a ještě to neznamená, že se z nás stává stroj.

Pokud automatizace vede k tomu, že se naše pozornost zaměří na něco jiného než na správné vykonávání dané činnosti, můžeme zjistit, že náš ego-autopilot přepne na jiný druh autopilota.

Zažili jste někdy ten pocit, kdy při čchi kungových pohybech vede Vaše pohyby vede a udržuje je sama ?

Tj. vlastní energie? O takovém autopilotovi mluvím.

Pokud zautomatizujeme pravidelné (nebo „napojení„?), nemusíme se do toho nutit. Jak se říká – stačí nějaký spouštěč a rituál se rozběhne sám. Z volání muezzina je modlitba. Ze zamávání na …

 

Čťi více – viz odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/ten-spravny-relax/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069