Pracovní oděvy Snickers Workwear

Pracovní oděvy od Snickers Workwear

Naší snahou je nabídnout pracovníkům různých profesí a různého zaměření takové pracovní oblečení, které přesně odpovídá vykonávanému druhu práce a které přispěje k tomu, že se při práci budou cítit pohodlně a příjemně. Bonusem navíc je profesionální vzhled – pracovat profi – vypadat profi.

Profi-odevy.cz homepage

Nabízíme pracovní oděvy pro různé profese a pro různá profesní zaměření. U nás si můžete vybrat ochranný pracovní oděv přesně pro typ práce, který vykonáváte. Naše pracovní oděvy jsou pohodlné, funkční a navíc mají profesionální vzhled, za který se nebudete stydět. V sortimentu máme především oblečení značky Snickers Workwear.

Jsme výhradním dovozcem a distributorem pracovních oděvů a doplňků světové značky Snickers Workwear pro Českou i Slovenskou republiku. V našem sortimentu rovněž naleznete kvalitní pracovní boty značky Puma a ruční nářadí Hultafors Group AB.

Zabýváme se především B2B prodejem, ale i koncovými zákazníky.

Individuální a profesionální přístup ke všem zákazníkům je zajišťován zkušenými a odborně vyškolenými obchodními zástupci a pracovníky firemních prodejen v Ostravě, Brně, Praze a Bratislavě. Kromě toho využíváme síť autorizovaných obchodních společností a provozujeme internetový obchod.

Máme kamenné obchody v Praze 9 a v Praze 10 a v Ostravě. Naše zboží však můžete rovněž nakoupit v síti našich prodejců.

Historie naší firmy sahá až do roku 2006, v roce 2008 jsme otevřeli první kamennou prodejnu a e-shop.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.profi-odevy.cz/pracovni-odevy/
email:   info@profi-odevy.cz
telefon:   +420 281 925 228
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!