document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Mentální techniky pro zvýšení efektivity…

Mentální techniky pro zvýšení efektivity…

Mentální techniky pro zvýšení efektivity…

Víte co spojuje nejúspěšnější lidi z oblasti byznysu, vrcholového sportu nebo z jakékoliv oblasti lidského konání či oboru? Většina z nich se naučili používat mozek jiným, mnohem efektivnějším způsobem díky tzv. mentálním technikám, které jsou snadno naučitelné a dosud byly předávány a učeny pouze osobně na živých seminářích.

Mentální techniky pro zvýšení efektivity...

Odhalte příčinu 95% svých problémů…

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč většina lidí žije:

  • v neustálém stresu,
  • opakovaně řeší zdravotní problémy,
  • doma mají problematické vztahy,
  • a stále jsou pod finančním tlakem?
 

Co ničí a trápí většinu podnikatelů a manažerů?

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se valná většina podnikatelů, manažerů a obchodníků končí často:

  • v bankrotu,
  • rozvedení
  • nebo se zdravotními problém?

 

Proč obchodníci navzdory svému úsilí začívají neúspěch?

Může to být jinak?

Většina z nich se naučili používat mozek jiným, mnohem efektivnějším způsobem díky tzv. mentálním technikám, které jsou snadno naučitelné a dosud byly předávány a učeny pouze osobně na živých seminářích.

 

DRAGAN VUJOVIČ

mentální trenér a lektor osobního rozvoje

Kariéru lektora osobního rozvoje jsem začínal v roce 1988, kdy jsem se stal ředitelem Silva Method International pro Českou republiku, Rumunsko a bývalou Jugoslávii, a zároveň supervizorem pro oblast východní Evropy.

Během 27 let praxe v oblasti mentálního tréninku jsem vytvořil 62 vzdělávacích programů, realizoval více než 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45 000 lidí ve střední a východní Evropě v oblasti osobního rozvoje, mentálního tréninku, ovládání stresu, zvyšování osobní výkonnosti a technik pro větší využití mozku …

čti více – viz odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://viteznamysl.cz/pozvanka-na-3-webinar-dragana-vujovice/?a_box=c4w966bh
email:   podpora@viteznamysl.cz
telefon: