document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Server-nemovitosti.cz, komerční nemovitosti v Praze a okolí

Server-nemovitosti.cz, komerční nemovitosti v Praze a okolí

nebytové prostory Praha, nebytové prostory, komerční prostory, Praha

Server-nemovitosti.cz je jeden z největších portálů nabízející komerční nemovitosti v Praze a okolí. Rádi vám pomůžeme nalézt kancelář, skladový prostor v celé Praze.

kanceláře Praha
Server-nemovitosti.cz je jeden z největších portálů nabízející komerční nemovitosti v Praze a okolí. Rádi vám pomůžeme nalézt kancelář, skladový prostor v celé Praze.

Nabídka a poptávka + informace:

Článek o vývoji nájmů kanceláří v Praze a blízkého okolí

V Praze bylo na konci loňského roku více než 2,88 milionu metrů čtverečních kancelářských prostor z nichž neobsazených je bezmála 12 procent. V posledním kvartálu roku stavbaři kancelářských prostor zahájili výstavbu dalších kanceláří v lukrativních částech Prahy, jejichž celková plocha přesahuje 49 tisíc metrů čtverečních.

Ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku sice pronájem nových kanceláří oproti třetímu kvartálu vzrostl o polovinu, ale v meziročním srovnání však vykázal pokles o čtvrtinu. Z městských jako jsou Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6 a dalších částí šly nejvíce na odbyt pronájmy kanceláří v Praze 4, dále pak pronájmy kanceláří v Praze 1 a pronájmy kanceláří v Praze 5. Renegociace tvořily ve sledovaném období 42 procent z celkového objemu 66 400 metrů čtverečních pronajatých ploch.
Od října do konce prosince byly dokončeny tři pražské kancelářské prostory Vision Park Karlín I v Praze 8, Classic 7 II v Praze 7, Baawer Office House v Praze 5. Ve stejném období stavbaři kancelářských prostor zahájili výstavbu dalších budov, například River Garden Office II/III, S9 Florenc v Karlíně a City West C1 a C2 ve Stodůlkách v Praze 5.
Celkově v roce 2012 stavbaři nabídli téměř sto tisíc metrů čtverečních moderních kancelářských prostor … čti více – viz. odkaz níže
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.server-nemovitosti.cz
email:   info@server-nemovitosti.cz
telefon:   776030606