Paletový vozík – nepostradatelný pomocník

Paletový vozík - standardní

Paletový vozík standardních rozměrových parametrů. Jedná se o velmi šikovný stroj do každého skladu.

paletový vozík

Nabízím paletový vozík standardních rozměrů, který nalezne využiží v každém skladu, dílně, nebo i větším provozu.

Jistě každý zná ty klasické „paleťáky“ ( paletové vozíky ), co jezdí po nákupních centrech a jejich skladech. Přesně takové nabízíme.

Mohu Vám nabídnout jednak standardní paletový vozík, tak také nestandardní paletové vozíky, které díky svým speciálním rozměrovým parametrům dokáží manipulovat s mnohem prostornějšími náklady.

Vraťme se však ke standardům. Tyto vozíky nabízíme hned v několika variantách a to jak v nosnostech od dvou do třech tun, tak také ve variantách, které mají pod vidlicemi různý počet koleček. Nejpoužívanější jsou právě typy s kolečky v tandemu pod vidlicemi – ty nabízíme s polyuretanovými běhouny, nebo dle výběru a hlavně povrchu, po kterém se bude paletový vozík pohybovat – dodáváme jak nylonová kolečka, tak také speciální silonová, která doporučujeme zejména na tvrdý a hladký povrch – s takovým obutím je pak manipulace po leštěných podlahách doslova hračka.

Co se týká řídících koleček, tak zde platí stejné pravidlo, jako u koleček vidlicových – polyuretan rovná se výhra ve všech směrech. Závěrem Vás jen mohu pozvat na náš portál, kde si jistě vyberete.

Více viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.paletovevoziky.com/nizkozdvizne-paletove-voziky/
email:   prodej@paletovevoziky.com
telefon:   776562659
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!