Emulips Anýz – špičkový přírodní doplněk na podporu kojení

těhotné,kojící,dětské koliky

Užíváním přírodního doplńku stravy Emulips Anýz na podporu kojení, mateřského mléka i zpevnění prsou pomáháte nejen sobě,ale také miminku, které díky Emulipsu nebolí bříško.

Přírodní doplněk stravy

Emulips Anýz je přírodní doplněk stravy který vám v těle nezanechá binec, ale tzv. uklidí.

Maminky určitě ocení jeho blahodárné účinky při podpoře kojení, které mám na sobě odzkoušeny. S podporou Emulips Anýz je mlíčka dostatek a prsa jsou pevnější. Cítím se lépe celkově a vím,že si tělo neničím chemii.

Můžeme podpořit tvorbu mateřského mlíčka a zároveň  zamezit nadýmání miminka. !Navíc shodíte nějaké tonpoporodní kilčo

Kojení je nejpřirozenější forma stravy každého miminka. Ideálně by mělo být mimčo plně kojeno půl roku.

Ale:
NĚKDY TO PROSTĚ NEJDE!
Existuje však přírodní doplněk stravy, který podporuje tvorbu mateřského mléka a zároveň působí na spousty dalších potíží:
Pro těhotné a kojící maminky v těhotenství pomáhá při pálení žáhy a na zácpu, omezuje nadbytečnému přibírání, zvyšuje tvorbu a kvalitu mateřského mléka, působí blahodárně na zažívání miminka Je fantastickou prevencí proti kolikám a nadýmání dětí a stehně tak fantasticky optimalizuje trávení tuků a maminky hubnou nadbytečná kila.

A zkušenost jiných maminek : 
Po prvním porodu jsem celých 7 měsíců nemohla zhubnout ani kilo. Pak jsem začala užívat Emulips na lepší trávení. Po pár dnech jsem se cítila hned líp po každém jídle. Užívala jsem ho pravidelně 3x za den 10 kapek ihned po jídle a po 4 měsících jsem zhubla 11kg! Potěšil mě ale i další účinek Emulipsu a to: podpora tvorby kvalitního mateřského mlíčka. Elišku jsem díky Emulipsu kojila do 2 let. Děkuji za něj.

Jana T., Jablonec nad Nisou
Chci se podělit o svůj příběh: Díky Emulipsu anýz jsem plně kojila naše kluky dvojčátka a to jsem z porodnice odcházela s Nutrilonem a díky Emulipsu anýz jsem kojila 10.měsíců, kluci netrpěli na bolení bříška a za tu dobu jsem zhubla o 11 kilo. Navíc díky Emulipsu se mi upravilo trávení, pálení žáhy, těžkosti v žaludku, potíže se žlučníkem po porodech a také jsem se zbavila mnohaleté zácpy! Super pomocník, jsem za něj vděčná!
Mgr. Petra S., Strážovice

Čti více viz odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   https://www.okg-family.cz/front.public/detailproduct/010012
email:   petra.choch@seznam.cz
telefon:   604669908
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!