document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Online servis a oprava počítače – PC internetem na dálku

Online servis a oprava počítače – PC internetem na dálku

Potřebujete odvirovat počítač?

Nabízíme službu, která nabízí online servis a opravu počítačů na dálku internetem. Odvirujeme počítač, vyčistíme počítač, zabezpečíme počítač, nebo zrychlíme váš počítač atd. Vaše PC už nemusíte vozit do specializovaných prodejen a platit nemalé peníze za technika, kterému musíte zaplatit jak za jeho práci, tak i za výjezd. Naši technici se připojí vzdáleně na Váš počítač přes internet a opraví ho.

Odvirování a zabezpečení počítače

Porouchal se Vám počítač, nebo hlásí chybu?

V době internetu a pokročilých technologií nabízíme řešení. Stačí kontaktovat Online servis počítačů, popište problém v chatu IT specialistovi, který provede analýzu a odhadne cenu opravy. V případě, že souhlasíte stačí pár úkonů k tomu, aby se technik připojil k vašemu PC na dálku a opravil danou chybu.

Může se jednat například o odvirování, které je častým problémem uživatelů. Nemusíte mít přitom obavu, že by při připojení technika unikly vaše data. Zabezpečení je na vysoké úrovni šifrování, takže vaše soukromá data jsou jako v bavlnce.

 

Oprava počítače – PC z pohodlí domova

 Úplně nejlepší na tom je, že po dobu opravy servisním technikem na dálku u počítače nemusíte ani sedět. Můžete si tak dělat svou práci nebo jen třeba sledovat televizi a IT specialista provede mezitím třeba zrychlení a vyčištění počítače.

Po ukončení zásahu a odstranění chyby vám technik sdělí důvod, proč k chybě došlo a již zbývá jen domluvit způsob platby. A to je vše, aniž byste museli počítač kamkoliv nést do opravy.

 

VIDEO jak opravit počítač na dálku ( online ) ZDEhttps://www.youtube.com/watch?v=NWy2BlKAhNc

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.ajtakonline.cz
email:   podpora@ajtakonline.cz
telefon:   722204135

2 komentáře od “Online servis a oprava počítače – PC internetem na dálku”

  1. Čejka Petr napsal:

    Dobrý den
    Potřeboval bych zkontrolovat počítač a přejít na Windows 8 nebo 10 nevím co je lepší. Děkuji

  2. admin napsal:

    Dobrý den. Jsem správcem i majitelem portálu Tipy a nabídky 5v1, a úplně každý si zde může prostřednictvím formuláře udělat reklamu na cokoli. Není ale v našich silách kontrolovat zda náhodou někdo nepřestal s nějakou službou nebo něco prodávat. To prostě není možné. Volal jsem pro Vás Petře zadavateli této nabídky, a právě jsem zjistil, že to již nedělá. Nemůžu za to, ale omlouvám se. PS: Pokud stojíte o mou radu, stačí napsat nebo mi poslat číslo tel. a já Vám k tomu něco povím.