Opravna, rychloopravna a výroba obuvi Praha 1

Opravna Obuvi Praha 1,Brašnářství,oprava obuvi praha 1,opravna obuvi,

Opravna obuvi Praha 1, brašnářství, oprava obuvi praha 1,opravna obuvi, rychloopravna obuvi, vyroba kliču, opravna obuvi opravna oděvů.

Odvirování a zabezpečení počítače

Opravna obuvi a galanterie, rychlopravna obuvi a oprava kabelek, servis pro vaše boty….. U nás opravujeme obuv nejen na počkání, ale vzhledem k tomu, že vyrábíme obuv také na zakázku, umíme opravit kompletně vše.

Speciální služby:

ZUŽOVÁNÍ KOZAČEK – koupili jste si krasné kozačky, ale je Vám obvod kozačky široký? Jelikož máme zkušenosti ze zakázkového šití obuvi, jsme schopni Vám zužit kozačky přímo na Vaši nohu.

 

NOVÉ PODPADKY – zlomil se Vám na Vašich krásných lodčkách podpatek? Naše podpadky dovážíme z Milána a snažíme se sehnat ty nejpodobnější podpadky, které si Vaše obuv zaslouží.

PODRÁŽKA 1mm – naší chloubou je schopnost uspokojit zákaznice, které milují krásné a luxusní boty od renovovaných návrhářů

  • veškeré obuvnické práce
  • drobné brašnářské opravy
  • výrobu uch, popruhů, doplňků a pásků z kůže dle možností na přání zákazníka
  • opravy brašen a diplomatek (např. kování a kódové zámky)
  • zakázkovou výrobu obojků a vodítek z kůže nebo textilních materiálů pro psy dle předlohy
 
PRODEJ DOPLŇKŮ – Kompletní sortiment na ošetření a údržbu obuvi, kožených doplňků i textilií – např. impregnace, krémy, vosky, čistidla, korektory a vojenská leštidla, kovové a plastové lžíce na boty různých délek, široký výběr tkaniček, dřevěnné a plastové napínáky, krémy a spreje všech barev, lžíce, tkaničky všech velikostí, barev a druhu od bavlněných až po kožené, dále pak plastové a dřevené napínáky, kteée je možné vyrobit i na zakázku, přímo pro vaši obuv.
 

 

Materiál používaný na opravy pečlivě vybíráme a speciálně si dovážíme ze zahraničí a díky tomu jsme schopni nabízet zákazníkům materiály, které na českém trhu nenajdete.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.lamarche.cz/opravnaobuvi/
email:   obuv@lamarche.cz
telefon:   777550500
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!