document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Nutra Gold Grain Free – krmivo pro psy bez obsahu obilnin

Nutra Gold Grain Free – krmivo pro psy bez obsahu obilnin

Ideální krmivo pro Vaše pejsky.

Nutra Gold Grain Free je nové krmivo v ČR pro psy na našem trhu, které je vhodné pro každou fázi životního cyklu Vašeho mazlíčka.

Krmivo pro psy bez obilnin

První složkou každé receptury Nutra Gold Grain Free je čerstvé a sušené maso z krůty, kachny, či ryb poskytující vysoce stravitelné bílkoviny. 

Krmivo pro psy Nutra Gold Grain Free obsahuje tři receptury s cílem poskytnout nezbytné živiny pro celkové zdraví v každé fázi života od rostoucího štěněte, přes dospělost až ke stárnoucímu seniorovi. 

Nutra Gold Grain Free je tak ideální krmivo pro psy bez obilovin.

V poslední době se ukazuje, že velké množství nekvalitních obilovin v krmivech pro psy vyvolává potravní alergie. Skutečné maso s ovocem a zeleninou, bez obsahu obilovin poskytuje vysoce stravitelné a velmi výživné krmivo s vynikající chutí.

 

Jsem názoru, že jde o jedno z cenově nejdostupnějších krmiv pro psy bez obsahu obilnin na našem trhu, které si postupně získává své příznivce. Mám vlastní zkušenost s tímto krmivem, když s ním krmím i své psy.

 
 

Novinka v ČR

Na zdraví Vašich mazlíčků nám záleží!

 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.stelivo-krmiva.cz/Nutra-Gold-Grain-Free-c2_30_2.htm
email:   info@stelivo-krmiva.cz
telefon:   605412381