Ekologická likvidace vozidel, automobilů, autovraků

Ekologická likvidace automobilů, autovraků a vozidel

Zajistíme Vám ekologickou likvidaci autovraků, Vašich starých vysloužilých, nepojízdných, havarovaných vozidel jak osobních a dodávkových, tak vozidel nákladních, autobusů, motocyklů a přívěsných vozíků.

Likvidace vozidel, automobilů, autovraků

Za kompletní ekologickou likvidaci autovraku, který sami přivezete na naši provozovnu ve Všemině, Vsetíně, Valašském Meziříčí a Šenově u Nového Jičína Vám zaplatíme 1 200,- Kč za vozidlo (s vyjímkou mopedů, motocyklů – zde se cena řídí dohodou) a zajistíme Vám zdarma odvoz zpět domů pokud vozidlo přivezete sami (platí do vzdálenosti maximálně 100 km ). Pro zajištění odvozu je nutné se telefonicky dohodnout s provozovnou, na kterou přivezete vozidlo k ekologické likvidaci, a to minimálně den předem.

Nabízíme Vám také možnost odvozu nepojízdných vozidel a autovraků našimi vlastními dopravními prostředky. V případě, že se jedná o odvoz nepojízdných vozidel, řídí se cena za ekologickou likvidaci vozidla dle tabulky.

Povinností majitele vozidla je před žádostí o vyřazení vozidla z registru odevzdat autovrak oprávněné osobě (dle zákona o odpadech a jeho prováděcí vyhlášky), která je oprávněným provozovatelem zařízení ke sběru, výkupu, zpracování, využívání nebo odstraňování autovraků, a tím i oprávněnou osobou k vydávání dokladu o jeho převzetí (likvidaci automobilu).

Společnost PARTR spol. s r.o. je držitelem oprávnění k převzetí autovraků dle zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech ve znění pozdějších předpisů.


Informujte se na další výhody a možnosti objednávky pro odvoz nepojízdných vozidel

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://partr.cz/likvidace-vozidel-autovraky/
email:   partr@partr.cz
telefon:   724 080 230
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!