document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Napínací potahy dodají vaší sedačce novou tvář!

Napínací potahy dodají vaší sedačce novou tvář!

Napínací potahy pro křesla, židle i sedačky dodají novou tvář

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašeho starého křesla či sedací soupravy? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré sedací soupravy během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné do výšky i šířky a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy či křesla a navíc vypadají skutečně šik!. Multielastické přehozy na sedací soupravu mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního elastického materiálu.

Napínací potahy pro sedačky a židle
Napínací potahy mají výraznou texturu a nabízíme je v 5ti elegantních barvách. Jsou vyrobeny unikátní technologií z těch nejlepších materiálů a jsou velmi pružné a roztažitelné do šířky i do výšky, proto se perfektně přizpůsobí tvaru sedačky či židle a padnou jako ulité.
Monoelastické potahy Rustica jsou vyrobeny ve Španělsku z prvotřídního elastického materiálu, roztažitelného pouze v jednom směru. Jsou cenově výhodnější variantou napínacích potahů, přesto se dobře přizpůsobí tvaru většiny sedaček. Mají jemnou texturu a nabízíme je v pěti barvách.

Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a lehce se přizpůsobí každému typu sedací soupravy či křesla a navíc vypadají skutečně šik! Jsou vyrobeny z velmi odolné kombinace bavlny a polyesteru a dokonale ochrání Vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo domácími mazlíčky. Materiál potahů má líbivou žabičkovou strukturu a nabízíme je ve více vzorech.

Luxusní italské bielastické potahy s plastickým 3D reliéfem. V tomto případě dovedla italská značka Gaico výrobek k dokonalosti — potahy působí na první pohled luxusním dojmem a navíc je budete milovat pro jejich užitnévlastnosti. Vyrobeny z luxusního žakárového elastického úpletu, jsou vysoce roztažitelné do šířky i do výšky.

Video ZDE:  http://youtu.be/X94hCTelPN4

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.decodoma.cz/Kolekce-napinacich-potahu-2014/
email:   info@decodoma.cz
telefon:   840 23 23 23