Novinka na trhu! Zabezpečovací systém AS-G190E s Androidem

Novinka na trhu! Zabezpečovací systém AS-G190E s Androidem

AS-G190E – inteligentní bezdrátový GSM elektronický zabezpečovací systém je v kategorii GSM alarmů novodobým hi-tech zařízením s mimořádným designem a propracovanou technologií, ovládaný nejmodernějším softwarem. Přináší zcela novou úroveň všestrannosti, konektivitu a styl, vysoký výkon a plnou funkci pro domácí bezpečnost. Designový vzhled hlavní ovládácí jednotky s velkým LCD displejem a modře podsvícenou dotykovou klávesnicí zapadne nejen do Vašeho interiéru, ale nabídne i jednoduché a dokonalé ovládání pomocí Vašeho mobilního telefonu s chytrou aplikací Android a rychlý přehled stavu objektu.

Bezdrátový APP/GSM/LCD alarm systém AS-G190E

Zabezpečovací systém AS-G190E je plně bezdrátový a komunikace probíhá v pásmu 433 MHz. Díky vestavěnému GSM komunikátoru, poskytuje  tento zabezpečovací systém uživatelům mimořádnou flexibilitu, pracuje s jakoukoliv SIM kartou českých operátorů.  Komunikace probíhá plně v českém jazyce.

Systém řeší ochranu objektu před rozličnými druhy nebezpečí, jako je například napadení objektu, vloupání či ochrana před ničivými účinky požáru prostřednictvím jeho včasné identifikace a lokalizace.

Svéuplatnění nachází ve všech oblastech zabezpečení, jak domácností, tak komerčních objektů menšího rozsahu jako jsou například: byty, rodinné domy, chaty, chalupy, garáže, kanceláře, provozovny, dílny, obchody, atd.

Zabezpečovací systém je snadno rozšiřitelný a lze ho dle aktuálních potřeb uživatele a dle charakteru zabezpečovaného objektu doplňovat o celou řadu senzorů a moderních bezpečnostních prvků, které nabízíme v našem e-shopu.

Systém obsahuje 30 bezdrátových zón a podporuje až 116 bezdrátových senzorů. Ke každé zóně lze připojit několik detektorů a přidat její umístění a typ detektoru. Při poplachu máte přehled, co se v objektu děje. To umožňuje majitelům domů kontrolovat svůj domov kdykoliv a odkudkoli prostřednictvím telefonu, poskytuje  snadné použití a maximální spolehlivost.

Jednou s absolutních předností bezpečnostního systému je jeho modularita a jednoduchá montáž.

FUNKCE A VLASTNOSTI BEZDRÁTOVÉHO ZABEZPEČOVACÍHO SYSTÉMU AS-G190E:

 

 • Inteligentní bezdrátový  elektronický zabezpečovací systém (EZS) AS-G190E.
 • Vyhodnocovací ústředna s integrovaným GSM modulem (mobilní síť) se zobrazením informací na modře podsvíceném velkém displeji (čtyř řádkový displej)  a s komfortní dotykovou klávesnicí pro pohodlnější a snadné ovládání. Kompletní menu v centrální jednotce zabezpečovacího zařízení  je v českém jazyce. Centrální jednotka zabezpečovacího zařízení  je vybavena take vestavěnou sirénou a mikrofonem, integrovanou vnitřní GSM anténou, tísňovým tlačítkem – SOS funkce, napájecím konektorem – DC 12V, svorkovnicí pro připojení čtyř  kabelových senzorů, výstupem  pro vnitřní kabelovou sirénu – DC 12V 300 mA  a jedním kontaktem spínané relém – maximální zatížitelnost kontaktu 24V, 500 mA.
 • Vzdálené ovládání prostřednictvím telefonu a možnost odposlechu střeženého prostoru přes vestavěný mikrofon. Po telefonickém spojení s centrální jednotkou zabezpečovacího systému a  zadáním hesla můžete zapnout, vypnout systém, či provádět další operace.
 • Do zařízení lze přednastavit až 5 telefonních čísel pro vytáčení volání nebo pro zasílání SMS zpráv při poplachu. Možnost nastavení 1 extra telefonního čísla pro odeslání SMS zpráv informující o stavu systému jako je zapnutí/vypnutí systému, aktivace/deaktivace systému, při výpadku nebo obnově siťového napájení, o nízkém stavu baterií v senzorech (jen u vybraných typů senzorů) atd.  Alarmová SMS obsahuje informaci o napadené zóně. Dále je možnost nastavení 1 telefonního čísla pro komunikaci zařízení s centrální monitorovací stanicí (CMS).
 • Ústředna funguje v režimu odjištění systému jako handsfree komunikační zařízení (obousměrná hlasová komunikace „Intercom“) a umožňuje svému uživateli (například dětem nebo seniorům) uskutečnit telefonní hovor z ústředny EZS nebo obráceně z telefonního přístroje na ústřednu EZS včetně možnosti režimu vzdáleného odposlouchávání střeženého prostoru. Uživatel má dale možnost uložení rychle vytáčecích čísel.
 • Automatická aktivace / deaktivace systému: Pomocí této  funkce si může uživatel libovolně aktivovat nebo deaktivovat poplašný systém v libovolně nastaveném čase pro každý den (pondělí – neděle), jak sám potřebuje.
 • Dálkové (vzdálené) ovládání: Pomocí telefonu nebo SMS je umožněno vzdálené ovládání systému jako zapnutí, vypnutí systému, odposlech místa atd.
  • Pomocí aplikace  Android v českém jazyce ve Vašem mobilu . Aplikace
   funguje na principu odesílání konfiguračních SMS zpráv, vždy na jedno
   konkrétní telefonní číslo nastavitelné jednotlivě pro každý účet.
  • Pomocí Vašeho mobilního telefonu prostřednictvím  SMS zpráv
  • Pomocí telefonního hovoru  (zadáváním číselných kódů)

   

 • Možnost nastavení příchozího a odchozího času zpoždění.
 • Možnost lokálního střežení (zapnutí jen některých detektorů).
 • Možnost vlastního pojmenování zón pomocí aplikace Android.
 • Možnost nahrátí vlastní alarmové zprávy v délce 10 sekund .
 • Integrovaný senzor teploty : Teplotní rozsah je v rozmezí od 0°C do + 70°C.
 • 30 plně programovatelných bezdrátových zón: Každá zóna umožňuje spárování detektoru s centrální jednotkou zabezpečovacího zařízení. Do každé zóny je možno naprogramovat až 4 senzory. Ústředna je kompatibilní se všemi bezdrátovými zařízeními, které jsou nabízeny v našem e-shopu.
 • 4 drátové zóny / možnost volby typu drátových detektorů (NC nebo NO).
 • Možnost variabilního připojení celé řady komponentů (až 116 bezdrátových senzorů) jako jsou různé typy detektorů a zařízení typu: PIR detektorů, magnetických dveřních/okenních detektorů, vnitřních a venkovních sirén detektorů plynu, hlásičů požáru, klávesnic, dálkových ovladačů, tísňových SOS tlačítek apod.  Možnost připojení 4 kabelových senzorů.
 • Podpora připojení interních a externích zařízení pro vizuální a akustickou signalizaci poplachu (bezdrátové sirény, majáky atd.)
 • Programovatelné zóny: Jednotlivé zóny jsou z výroby před programované. Tato nastavení mohou být uživatelem libovolně změněna.
 • Do systému lze přidat až 10 bezdrátových ovladačů (klávesnice , dálkové ovladače-klíčenky).
 • Funkce tzv. „Černá skříňka“: Umožňuje zápis a procházení paměti až se 100 systémovými událostmi s reálným časem a datem typu: informace o poplachu, anti-tamper, stav komponentu EZS, zapnutí, vypnutí systému, nastavení systému, nízký stav baterie, atd.
 • Automatická identifikace typu poplachu: Poté, co je spuštěn poplach, zobrazí se na LCD displeji informace o poplachu společně s dalšími doplňujícími údaji.
 • Komunikace přes ADEMCO ID protocol.
 • Funkce proti sabotáži (anti-tamper): V případě pokusu o úmyslné odstranění ústředny nebo komponentu EZS s prvkem tamper dojde ke spuštění poplachu.
 • Upozornění na nízkou kapacitu baterií: Bezdrátové komponenty odesílají centrální jednotce hlášení o stavu kapacity baterie – v případě nízké kapacity baterie u senzoru se na LCD displeji centrální jednotky zobrazí informace o daném senzoru (jen u vybraného typu senzoru).
 • Funkce obnovení výchozího nastavení (tovární nastavení).
 • Možnost připojení IP kamery.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.alarmsecurity.cz/www-alarmsecurity-cz/eshop/9-1-ZABEZPECOVACI-SYSTEMY/29-2-Model-AS-G190E
email:   info@alarmsecurity.cz
telefon:   605946699
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!