eBook Jak podstoupit akci ke svým cílům?

Jak podstoupit akci pdf ebook zdarma

V této publikaci od světoznámého trenéra a školitele Briana Tracyho, naleznete tipy a techniky, které Vám pomohou hned s prvním krokem, který je tolik nezbytný pro dosažení Vašich cílů a snů.

Jak podstoupit akci pdf ebook

V této publikaci od světoznámého trenéra a školitele Briana Tracyho, naleznete tipy a techniky, které Vám pomohou hned s prvním krokem, který je tolik nezbytný pro dosažení Vašich cílů a snů.

Naučíte se podstoupit akci či aktivitu.

  • Zdá se, že svět prostě patří těm, kteří se natáhnou a chytí příležitost oběma rukama. 
  • Zdá se, že svět náleží těm, kteří raději udělají něco než nic, nebo než by si jen něco přáli nebo doufali a plánovali a modlili se se záměrem udělat něco až někdy v budoucnu – až teprve tehdy, když bude všechno dokonalé a okolnosti jim budou nakloněny…

Úspěšní lidé nejsou nezbytně ti, kteří stále dělají správná rozhodnutí…

 

Téměř nikdo toho není schopen bez ohledu na to, jak chytrý je.

Nicméně jakmile ti, co dříve či později budou bez pochyby nakonec úspěšní, udělají rozhodnutí, začnou se pohybovat ke svému cíli či cílům krok za krokem a začnou tak získávat zpětnou vazbu nebo signály, které jim říkají, když jsou mimo správný nebo vytyčený kurz a jsou nezbytné určité korekce.

Tak jak podstupují akci a pohybují se směrem ke svým cílům, nepřetržitě dostávají nové informace, které jim umožňují upravit plány ať už ve velkém či malém měřítku.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/ebook-stahnout-zdarma/#take-aktion
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!