Káva do kanceláře: Probuďte svůj byznys!

Italská káva Pascucci - ideální benefit do vaší kanceláře

Hledáte benefit, který by nakopl Váš byznys? Zkuste Pascucci Office program.

káva - benefit pro Vás i Vaše zaměstnance

Dlouhodobě patří káva do kanceláře k populárním benefitům úspěšných firem. Nově můžete nechat svou kancelář provonět kvalitní italskou kávou Pascucci.

Office program zahrnuje možnost zakoupení nebo zapůjčení kávovaru, originální porcelán na kávu zdarma, zaškolení a servis. Dle odběru kávy na Vás čekají také množstevní slevy. V nabídce naleznete rovněž oblíbené doplňky ke kávě (mandle v čokoládě, sušenky), čaje Ahmad tea, cukry apod.

Využijte podmanivého aroma této prvotřídní italské kávy Pascucci k získáni loajality Vašich klientů a zvýšení pracovního nasazení Vašich zaměstnanců. 

Značka Pascucci je považována za top značku mezi italskými kávami. Založena byla již roku 1883 Antoniem Pascucci a z malé rodinné pražírny se vyvinula ve světově proslulou značku. V současnosti vznikají kavárny specializované na tuto kávu od New Yorku až po Tokio. Dlouhá tradice a vývoj kávy Pascucci zaručuje její vyváženou chuť, která však nepostrádá italskou vášeň pro věc. 
 

U nás si získala největší oblibu káva Pascucci Extra Bar Mild, která se vyznačuje vyváženým poměrem hořkosti a kyselosti a nese s sebou osobitý čokoládový tón. Pro milovníky jemnějších a citrusovějších tónu patří mezi favority Pascucci Golden Sack Degustazione. Množstevní slevy se při objednávce kávy do kanceláře vztahují na všechny nabízené druhy káv a jsou vázány vždy na jednotlivé odběry.

 

Vychutnejte si skutečné espresso italiano.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://pascucci.cz/content/25-kava-do-kancelare
email:   eshop@pascucci.cz
telefon:   725 520 424
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!