Nedaří se vám otěhotnět? Nejste v tom sama!

Fertility Blend pro ženy, doplněk stravy k otěhotnění čekajíc na miminko

Fertility Blend pro ženy je doplněk stravy určený pro ženy, které se rozhodly pořídit si dítě – otěhotnět. Jedná se o přípravek s patentově chráněným složením, které již pomohl otěhotnět nesčetnému počtu párů k miminku, a to zcela přirozenou a bezpečnou cestou.

Doplněk stravy k otěhotnění čekajíc na miminko Fertility Blend pro ženy

Problémy s početím prožívá každé desáté až patnácté manželství. Pokud vám lékař potvrdí, že je u vás i u partnera všechno v pořádku, obrňte se trpělivostí a klidem. Vyzkoušet můžete také osvědčený produkt Fertility Blend pro ženy, který je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA.

Jeho účinky jsou ověřeny klinickou studií provedenou odborníky na Stanfordské univerzitě.

Tento doplněk stravy pro úspěšné otěhotnění obsahuje mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci a vitamín B6 pro regulaci hormonální aktivity. Protože je snaha o miminkopsychicky náročná, nabízí Fertility Blend pro ženy také vitamín B12 a hořčík pro pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-argimin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku.

K dostání je také varianta Fertility Blend pro páry.


Složení přípravků

Přípravky Fertility Blend obsahují zinek přispívající k přirozené plodnosti a reprodukci, k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi a k normální syntéze DNA. Selen přispívá k normální spermatogenezi a společně s vitaminem E také k ochraně před oxidativním stresem. Pyrodoxin pomáhá k regulaci hormonální aktivity a společně s vitaminem B12 a hořčíkem k normální psychické činnosti. Kyselina listová přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu a k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Železo obsažené ve Fertility Blend® pro ženy přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, a napomáhá snižovat míru únavy.

Doplněk stravy Fertility Blend pro ženy,  a úspěšné otěhotnění zakoupíte v lékárně.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.fertilityblend.cz/pro-zeny/
email:   fertilityblend@fertilityblend.cz
telefon:   800 555 431
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!