Shamballa náramky – náramky plné energie!

Shamballa náramek

V dnešní době už nikoho nepřekvapuje cvičení jógy nebo meditace i mimo východní části zeměkoule. Naše světy a filozofie života se začaly mísit a čím dál více lidí na světě se věnuje svému duchovnímu nitru. Náročné dny plné stresu zažívá každý z nás, a proto se snažíme relaxovat různými způsoby. Snažíme se například myslet na lásku, štěstí a mír. Všechny tyto věci v sobě nesou Shamballa náramky. Připomínají nám, abychom svou mysl měli otevřenou a nechali ji rozkvétat.

naramek Bagdial - Shamballla

Jako symbol lásky, svobody a štěstí připomínající náš spirituální svět, se Shamballa náramky staly celosvětovým trendem.

Základem Shamballa náramků jsou korálky navléknuté na voskovém provázku. Korálky mohou být z mnoha různých materiálů, například z křišťálů, drahokamů, polodrahokamů, kovů nebo  umělé hmoty. Náramek se často zakončuje kuličkami z hematitu, což je magnetický minerál odpuzující negativní energii. Náramek také tvoří podlouhlý uzel sloužící k nastavení velikosti podle našeho zápěstí.

Náramky Shamballa jsou dokonalé k jakémukoli oblečení a je jedno, jestli je nosíte jen jako módní doplněk, nebo pro vaše duchovní potřeby. Bude dobře sloužit každému svému nositeli k odstranění negativní energie, který ocení jejich krásu a spirituální význam. 

Podle různých starověkých textů, tradičního indického a tibetského buddhismu je Shamballa mýtická krajina ukryta kdesi uprostřed Asie. Je to místo čistého osvícení, kde všichni obyvatelé jsou na vysoké úrovni duchovního osvícení. Shamballa náramky jsou účinným spojením třech energii, které nám říkají, že všechno se vším souvisí.

Shamballa může vyvolat očistné procesy těla i duše. Například když potřebujeme očistit svůj život od nepotřebných věcí, které už nemají pro náš život význam  mohou tak volně odejít. 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.naramky-shamballa.cz/
email:   naramky-shamballa@seznam.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!