Nebezpečná kyselost-překyselený organismus ohrožuje naše zdraví

Nebezpečná kyselost-překyselený organismus ohrožuje naše zdraví

Je opravdu možné zhubnout bez pohybu a výslednou tělesnou hmotnost si udržet? Co třeba překyselení organismu?

Nebezpečná kyselost těla

K tomu, aby se člověk dožíval tak vysokého věku a ve zdraví, mělo by mít vnitřní prostředí organismu mírně zásaditý charakter.

Bohužel špatné stravovací návyky, vysoký podíl stresu v životě dnešních lidí působí tak, že zásaditost v těle člověka se stále snižuje a dochází tak k překyselení organismu.

Překyselení je pak důvodem většiny nemocí.  Je proto velmi nutné, aby každý člověk dokázal sledovat míru kyselosti ve svém těle a upravil svůj způsob výživy a života tak, aby kyselost co nejvíce snížil.

Co všechno může kyselost způsobit, a jak působí na naše zdraví?

Je jasné, že překyselený organismus NEMUŽE  být zdravý. A čím větší je kyselost, tím závažnější je onemocnění. Překyselení má několik stupňů od skrytého, přechodného, chronického až po smrtelné, kdy se jedná o velmi vážný stav ohrožující život člověka.

V překyselených částech těla se často najednou zhroutí celý systém zásobování kyslíkem a živinami.

Náhlost takového stavu je způsobena ztuhlými shluky červených krvinek a to je způsobeno právě vysokou kyselostí krve a vážně ohrožuje naše zdraví. Krvinky totiž rozvádějí do tkání životně důležitý kyslík.

Jestliže jsou ale zatěžovány kyselými látkami, postupně ztrácejí pružnost, až nakonec zcela ztuhnou a ucpou kapiláry a pak nemohou ani dopravovat potřebné množství kyslíku do tkání. To má za následek poškození buněk a dále se zvyšující kyselost, což nakonec vede třeba například k infarktu nebo jiné závažné nemoci. Tuto situaci je naštěstí možné zvrátit.

Jakým způsobem, to se můžete dozvědět v našem Centru moderní diagnostiky. Objednat se můžete se na níže uvedené adrese. Pro každého člověka je velmi důležité vědět, jak může uvést stav svého těla do rovnováhy, protože vysoká kyselost usmrcuje nejen buňky našeho těla, ale každý život.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/nebezpecna-kyselost/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!