document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Skleněné posuvné dveře

Skleněné posuvné dveře

Skleněné posuvné dveře, luxus pro každého

Speciální a především praktickou sekcí jsou skleněné posuvné dveře. Hodí se především pro menší prostory z důvodu úspory plochy, ale i pro velké průchody díky vysoké nosnosti použitého kování. Tyto již dostupné možnosti dovolují nejenom architektům, ale i veřejnosti jejich časté využití.

Skleněné posuvné dveře s bezpečnostním sklem a kováním Dorma.
Oblíbené využití skleněných posuvných dveří je i u úzkých průchodů. Standardní dveře, které mají obložkovou zárubeň tento průchod ještě více zúží, což může být v určitých případech neakceptovatelné. Naopak posuvné dveře při volbě madla Mušle se dají posunout podél stěny tak, že hrana skla lícuje s hranou ostění. To znamená, že průchod zůstane nezměněn.
 
Velkou výhodou je v současnosti i vysoká nosnost pojezdové kolejnice. To znamená, že se dají osadit křídla velkých rozměrů a váhy.
 
Skleněné posuvné dveře se dají kombinovat také s pevným sklem a nadsvětlíkem. Proto přepažení nadstandardních průchodů není problém. Pro maximální průchod se instalují posuvná křídla dvě a to s posuvem proti sobě.
 
Samostatnou kapitolou je design skleněných dveří. Nejčastější provedení je formou skrytého pojezdového mechanismu v kolejnici. Můžeme si ji vybrat v povrchové úpravě stříbrný elox, imitaci broušeného nerezu a v bílé barvě. Pro výrazné provedení je tu varianta s přiznanými komponenty na pojezdové tyči. Vše v provedení broušená nerez.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.sklenene-dvere-pilecky.cz/sklenene-posuvne-dvere
email:   info@sklenene-dvere-pilecky.cz
telefon:   +420775686463