Nátěr fasády – omítky Brno

Nátěr fasády

Pokud se právě chystáte k nátěry fasády svého domu nebo budovy, přečtěte si jak správně na to. Jaké jsou druhy barev, jak dodržovat technologické postupy a další.

Aplikace barvy
Každá fasáda má jistou životnost a pokud chcete aby vaše omítka na fasádě nezvětrala a nezačala se loupat a opadávat, je nutností provádět její údržbu a ochranné nátěry.
K nátěru fasád se používají různé fasádní barvy, mezi ty základní patří akrylátové, silikonové a silikátové. Každá z nich je určena na výši požadavků zákazníka. Základním typem jsou akrylátové barvy, které jsou nejlevnější, ale jejich omyvatelnost a odolnost je nejnižší. Pokud chcete chránit fasádu před kyselými dešti a před mechanickým poškození, je vhodnější použít silkonový nebo silikátový nátěr.
Nátěry omítky se nanáší na čistý, suchý a odmaštěný povrch, který se nejdříve impregnuje a po zaschnutí impregnace se nanáší vrchní nátěr pomocí válečků nebo mechanického stříkání. Při nanášení nátěru je zapotřebí dbát na správný technologický postup, který je daný výrobcem nátěru. S tím také souvisí aplikační teplota a teplota po dobu schnutí. pokud si nejste jisti s nátěrem vaší fasády, není od věci oslovit firmu, která se těmito pracemi zabývá a má již zkušenosti.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.afaservis.cz/natery-malovani-ve-vyskach
email:   afaservis@gmail.com
telefon:   739258895
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!