Letní dovolená s programem pro děti na Šumavě – na téma Keltové

Dovolená s dětmi na Šumavě s odpolednímy programy v přírodě pro děti i rodiče

Rodinná letní dovolená na Šumavě v Čechách, s programem pro děti „Keltové na Šumavě“ v komfortním 4* hotelu s jedinečným zázemím pro pobyty s malými dětmi.

Na odpoledních programech si dětui vyzkouší i rýžování zlata na potoce pod městem.

Rozhodli jste se strávit letošní letní dovolenou na Šumavě v Čechách? Dopřejte vašim dětem letní prázdniny se zábavným programem na každé odpoledne – letošní prázdniny u nás na Šumavě budou ve znamení Keltů.

Veronika si tentokrát pro děti připravila opravdu hodně dobrodružný program! Děti si společně zahrají velkou hru na téma Keltové:vyrobí si keltské amulety a s jejich pomocí najdou a přečtou tajemnou keltskou mapu, vyzkouší si rýžování zlata, vydají se do hlubokého lesa za pokladem druidů a na závěr si vyzkouší práci archeologa přímo v terénu. To vše uprostřed nádherné šumavské přírody v okolí Kašperských Hor.

 Co s sebou na programy? Děti a rodiče budou na program potřebovat pouze pevnou vycházkovou obuv a panujícímu počasí odpovídající oblečení (pokud opravdu nepadají nejméně trakaře, budeme s dětmi na odpoledních programech venku). Svačina a pitný režim jsou na každém z odpoledních programů zajištěny. Dále už všichni potřebují pouze chuť a odvahu si hrát!

 Kašperské Hory leží uprostřed území, které v dávných dobách Keltové obývali a které pro ně bylo strategicky významné. Obří hrad, Sedlo, zlatonosná Otava … Jak zde žili? Co zde ukrývali? Jaká tajemství jsou dodnes skryta uprostřed šumavských lesů?

Během vašeho prázdninového pobytu se můžete vydat na některý z doporučených výletů v okolí Kašperských Hor a nechat na sebe působit magickou atmosféru míst spojených s keltskou historií Šumavy.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.sporthotel-rilancio.cz/prazdniny-program-pro-deti-keltove
email:   info@sporthotel-rilancio.cz
telefon:   379738340
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!