Moderní, nízkoenergetický dům Natura Flat

Moderní, nízkoenergetický dům Natura Flat

Natura Flat nízkoenergetický dům, který vyhoví esteticky. Máte rádi moderní styl? Zůstaňte mu věrní i při výběru bydlení. Jednoduché linie designového domu s plochou střechou působí čistě a elegantně, oko navíc neruší žádné svody a okapy. Vysoké stropy v interiéru potěší nejen dlouhány, ale každého, kdo miluje volný prostor.

Natura Flat, moderní nízkoenergetický dům

Fasáda Neotřelá a příjemná provětrávaná modřínová fasáda, skryté okapy a svody – to jsou výhody domů Natura Space viditelné na první pohled. Modřínovými latěmi lze dům obložit jak vodorovně, tak svisle. Další možností je akrylátová nebo silikonová fasáda v různých barvách. Fasády lze i kombinovat, dům tak získá originální vzhled nízkoenergetického domu Natura Flat.

Interiér Přejete si nízkoenergetický dům včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní? Vyberte si z návrhů vybavení společnosti Indeco. Jejich řešení jsou jak designová, tak praktická – například zásuvky ve schodišti, které zvětšují úložný
prostor domu.

Střecha Vyberte si střechu, jaká se vám líbí. V naší nabídce najdete různé typy střešních krytin, např. designovou provětrávanou krytinu z modřínových latí, betonové tašky Bramac Tegalit, keramické tašky Walther Jacobi stylist, plechovou falcovanou Lindab clil 25 nebo Drdlíkův šindel.

Stavební systémy nízkoenergetického domu Natura Flat jsou sendvičové panely Europanel vyráběné v České republice. Jde o nejvyspělejší technologie používající se na celém světě, tzv. SIPs (Structural Insulted Panels). Základní prvek systému – panel se vyrábí slepením desek OSB s jádrem ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu nebo alternativně z polystyrenu modifikovaného grafitem s lepšími tepelně technickými parametry.

Europanel má po celém obvodu montážní drážku, která je vytvořena přesahem desek OSB přes polystyrenové jádro a slouží pro provádění spojů panelů. Panely se vyrábějí v různých tloušťkách, délkách a šířkách. Výhodou systému EUROPANEL je povinná certifikace podle zákona č. 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky. Systém certifikace a dohledu Výzkumného a vývojového ústavu dřevařského, s. p., garantuje odběratelům i investorům dodržení předepsaných vlastností všech prvků systému EUROPANEL.

EUROPANEL je díky svému složení plnohodnotným zateplením domu (panely, fasáda, fólie). Není třeba přidávat další zateplovací systémy.

Zemní vruty … další viz. odkaz níže

Stínění … další viz. odkaz níže

Okna a dveře … další viz. odkaz níže

Povrchové úpravy … další viz. odkaz níže

Terasa … další viz. odkaz níže

Jádro je srdcem … další viz. odkaz níže

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.naturaspace.com/typy-domu-natura-space/7-flat.html
email:   info@natura-space.com
telefon:   840 628 872
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!