document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Parádní hry online na serveru HerníBox

Parádní hry online na serveru HerníBox

Hry online | HerníBox.cz

Potřebujete si zkrátit dlouhou chvíli, ale nevíte jak? Co takhle zkusit skvělé online hry, které jsou pečlivě vybrané a hlavně jsou každý den nové.

Online hry - herní box

Perfektní hry online vám přináší server HerníBox.cz. Pokud máte dlouhou chvíli a nevíte co s ní, tak co takhle si zahrát parádní online hry, které vám tuto dlouhou chvílí zkrátí? U nás máte možnost si zahrát akční hry ve 3D a naleznete u nás také různé pohádky online.

Hry online by měly fungovat naprosto jednoduše a hlavně nemusíte vůbec nic instalovat. Hru si tak můžete zahrát naprosto všude a co líp, tak je velmi jednoduché hrát i hry pro více hráčů, kde si založíte svůj vlastní profil.

Sbírejte proto body a zaregistrujte se i na stránce

HerníBox.cz, kde můžete získat spoustu bodů, za které budete náležitě odměněni.

Zahrajte si online hry zdarma a hry pro dívky, kde se budete starat o vizáž dívky, která se chystá do školy nebo na párty. Postarejte se o to, aby se na ní každý koukal a ona se cítila opravdu sexy.
 

Např. hra:  Scooby Doo 3 Terror in Tikal

Scooby a Shaggy jsou uvězněny uprostřed aztéckého bludiště. Dostaň se spolu s nimi na svobodu v pokračování jejich příběhu. Nedovol, aby se měřič jejich strachu zcela naplnil. V ten okamžik by totiž hra skončila …

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.hernibox.cz
email:   tomas.buron@gmail.com
telefon:   7775566633