Fantastická ochrana před stresem, síla zeleného čaje MIND MASTER

Ochrana buněk před oxidačním stresem, prevence únavy a ospalosti

Kdo chce žít aktivně, intenzivně, měl by tělo optimálně zásobovat živinami. Mind Master tyto speciální mikroživiny obsahuje ve vyváženém množství, čímž posiluje organismus a eliminuje stres, ospalost a únavu. Navíc zajišťuje podporu látkové výměny. Ochrana před stresem.

Eliminuje únavu a ospalost

Váš denní partner pro pohodu v práci, domácnost i při studiu, ochrana před stresem, podpora látkové výměny, eliminuje ospalost a únavu

Užívejte si život plnými doušky, a to po všech stránkách. Úspěch v práci, vítězství ve sportu, naplno využitý volný čas s rodinou i čas na sebe sama. Kdo chce žít aktivně a intenzivně, měl by tělo optimálně zásobovat živinami, a podpořit tak velmi účinně látkovou výměnu. Mind Master tyto speciální mikroživiny obsahuje ve vyváženém množství, čímž posiluje organismus, a eliminuje momo jiné stres, únavu a ospalost.

 

Látky obsažené v Mind Master přispívají mimo jiné

  •   k normální látkové výměně (vědecky prověřeno EFSA, tiamin a vitamín B12 přispívají k optimální energetické látkové výměně).
  •   k normální funkci nervového systému (vědecky prověřeno EFSA, vitamín B12 přispívá k optimální funkci nervového systému).
  •   k normální psychické funkci (vědecky prověřeno EFSA, vitamín B12 přispívá k optimální psychologické funkci).
  •   ke snížení ospalosti a únavy (vědecky prověřeno EFSA, vitamíny B12 a železo přispívají ke snížení únavy a vyčerpání).
  •   k normální kognitivní funkci (vědecky prověřeno EFSA, železo přispívá k optimální kognitivní funkci).
  •   k ochraně buněk před oxidačním stresem (vědecky prověřeno EFSA, vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem).

 

Originál od LR. S plnou silou zeleného čaje.

Náš příslib kvality Mind Master

LR dbá na vynikající kvalitu – u produktu Mind Master tomu není jinak. Nejvyšší jakost potvrzena pečetí kvality INSTITUT FRESENIUS Quality Seal – jedním z nejpřísnějších osvědčení na německém trhu..
* podle European Food Safety Authority (EFSA).


Mind Master – tekutý doplněk stravy s vitaminy, železem a selenem, ochrana před stresem, podpora látkové výměny, eliminuje stres, únavu a ospalost.


Složení: Gel Aloe Vera Barbadensis Miller (USA/Mexiko 36 %), koncentrovaná hroznová šťáva, voda, dextróza, extrakt ze zeleného čaje, resveratrol (extrakt obsahující Polygonum cuspidatum), stabilizátor (xanthan), L-karnitin, směs vitaminů (B1, kyselina listová, B12, E), barvivo (chlorofyl z rostlinných extraktů), kyselící prostředek (kyselina citronová), železo(III)pyrofosfát, konzervační prostředek (sorbát draselný, benzoát sodný), přírodní aroma, sladidlo (steviol glykosid), koenzym Q10, antioxidační prostředek (kyselina askorbová), cholin, seleničitan sodný.

Doporučené dávkování: 1x denně 80 ml (= 8 uzávěrů) Mind Master. Doporučuje se užívat po jídle (neředěný, nebo smíchaný s vodou či ovocnou šťávou). Před použitím protřepat. 

Upozornění: Po otevření skladovat v chladničce a průběžně spotřebovat. Nepřekračovat doporučenou denní dávku. Tento produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu, která je spolu se zdravým způsobem života důležitá. Skladovat mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let.

 

Nutriční hodnoty ve 100 ml v denní dávce (80 ml) % DDD *
Energetická hodnota 226/53 180,8/42,4
Protein < 0,1 g < 0,1 g
Sacharidy 13,1 g 10,48 g
Tuky < 0,1 g < 0,1 g
Kyselina listová 250 µg 200 µg 100 %
Vitamin E 15 mg 12 mg 100 %
Vitamin B1 1,38 mg 1,1 mg 100 %
Vitamin B12 3,13 µg 2,5 µg 100 %
Železo 5,25 mg 4,2 mg 30 %
Selen 34,37 µg 27,5 µg 50 %

* Doporučená denní dávka podle Nařízení o označování nutričních hodnot.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Mind-Master-Formula-green-d321.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!