Dejte si dárek na celý život – naučte se kreslit!

Dárkový poukaz na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

Toužíte kreslit a nevíte, jak na to? Máte pocit, že jste nikdy kreslit neuměli? Zdá se vám, že celkově nejste dost kreativní? Přijďte na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou a přesvědčte se, že kreslit umíte!

Obrázek vlevo nakreslil účastník v sobotu ráno, obrázek vpravo stejný člověk v neděli.

Stačí, když věnujete sami sobě dva dny. Odejdete s nově nalezeným sebevědomím, že dokážete nakreslit úplně cokoli, a dost možná si v průběhu víkendu uvědomíte, že když jste si dovolili něco tak zdánlivě nemožného, jako je kreslit, můžete si začít věřit a dovolit si být kreativní i v jiných oblastech svého života.

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou jsou určeny pro všechny, kdo se chtějí pomocí výtvarných technik naučit dívat na svět jinýma očima a vnímat krásu ve všedních věcech. Jsou vhodné zejména pro úplné začátečníky, bez ohledu na nadání a talent, ale na své si v nich přijdoui ti, kdo už trochu kreslit umí, ale mají pocit, že by se v kreslení rádi zdokonalili.

Díky této unikátní metodě se naučí kreslit opravdu každý.


Během pouhých dvou dnů zvládnete techniku kreslení tužkou tak, že si na konci víkendu odnesete domů vlastnoručně nakreslený portrét ve formátu A4. Kromě toho si báječně odpočinete, zbavíte se stresu, posílíte si sebevědomí a podpoříte svou kreativitu a schopnost koncentrace a trpělivost.

Okusíte i kreslení podle skutečnosti a vyzkoušíte si nakreslit vlastní ruku, případně i nějaký reálný předmět, který budete mít před sebou na stole.


Přijďte si pro zbrusu nového nečekaného koníčka!


Ve skutečnosti na kurzu nejde jen o kreslení, ale o to, abychom se naučili věřit sami sobě a přesvědčili se, že když chceme, dokážeme cokoli. Kreslit může umět každý, stejně jako třeba číst nebo psát. Při kresbě portrétu začnete pracovat sami na sobě, rozvíjet svou kreativitu, sebevědomí, trpělivost, schopnost ocenit sami sebe.

 

Co nás na kurzu čeká:

• kreslení podle předlohy i podle skutečnosti

• setkání s naší Vnitřní Kreativitou

• sdílení o kreativitě a o tom, jak ji ve svém životě využíváme či nikoli

• příjemné spočinutí a relax

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.malujemesusmevem.cz/?pg=kurz&nazev=kresleni-pravou-mozkovou-hemisferou-tuzka
email:   hana.dankova@volny.cz
telefon:   777 601 933
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!