Luxusní přeprava osob, a půjčovna luxusních automobilů

Přeprava luxusními automobily

Luxusní přeprava osob, pronájem luxusních vozidel a půjčovna sportovních automobilu s přistavením vozidla zdarma.

Z našeho vozového parku vybíráme
Společnost Luxusní přeprava Czech republic se specializuje na přepravu osob, osobní taxi a služby na velmi vysoké i profesionální úrovni nejen pro business klientelu, turisty, významné návštěvy či události, ale i pro ty, kteří chtějí obyčejnou dopravu změnit v nevšední zážitek. 

 
Mezi naše služby patří pronájem a půjčovna luxusních a sportovních automobilů nejen v rámci celé České republiky, ale i ve všech státech Evropy. Zaručujeme absolutní profesionalitu, komfort, spolehlivost i nadstandardní přístup na vašich cestách.
 
V našem vozovém parku pro vás máme připraveno k okamžitému vypůjčení a pronájmu jedinečné Porsche 911, monstrózní Hummer H2, dechberoucí LAMBORGHINI Gallardo, oblíbené červené Ferrari California a spousty dalších nepřehlédnutelných automobilů! Kompletní nabídku našeho vozového parku a automobily k okamžitému zapůjčení naleznete na našem webu – viz kontakty pod článkem.
 
Dodržujeme zákony i platné vyhlášky a proto obutí, pneumatiky na veškerých našich sportovních i luxusních automobilech jsou vždy v souladu s platným Zákonem o Pneumatikách.
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.luxusnipreprava.cz/
email:   luxusnipreprava@gmail.com
telefon:   +420 720 377 001
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!