document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Levné bublinkové obálky D/14

Levné bublinkové obálky D/14

Bublinkové obálky D/14

Pokud potřebujete poslat poštou křehké zboží, nebo potřebujete nějaké křehčí zboží uložit, použijte bublinkové obálky, které ochrání křehčí zboží při jeho posílání.

Bublinkové obálky
Bublinkové obálky jsou vyráběné v různých velikostech a u nás si můžete zakoupit ty bublinkové obálky, které přesně potřebujete. U nás naleznete obálky všech možných druhů a velikostí s různým počtem kusů v balení. Vyberte si u nás a ušetřete své peníze.

Ochrané protinárazové bublinkové obálky pro zajištění bezpečí Vašich zásilek. Vhodné pro zasílání citlivých a křehkých předmětů, ale i běžného zboží.

Bublinkové obálky D14! Obálky s rozměry 200*270 mm patří mezi nejprodávanější. Zajišťují vyšší bezpečí zásilek, chrání předměty před nárazy i vlhkostí. Klopa na obálce má samolepící proužek, který usnadňuje uzavření obálky a je velice spolehlivý. 

Při dodržení stanovených rozměrů je možné bublinkovou obálku odeslat jako běžné psaní, nikoliv jako balík.

Obálky D/14 jsou vhodné na přepravu : triček, kanc. potřeb, drobných součástek, apod.

    Kusů v balení:     100ks
    Vnitřní rozměr:     180x 260mm
    Vnější rozměr:     200 x 270mm
    Materiál:     papír UPM Shine 70gsm + PE 10gsm
    Rozměry:     rozměry mohou mít toleranci +/- 5%

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.mojeobaly.cz/Obalky-a-postovni-tasky/Bublinkova-obalka-D-14-100ks-baleni.html
email:   obaly@nwc.cz
telefon:   603503855