Pohybové hry pro děti

Zajímavé pohybové hry pro děti na ploché nohy

Trápí Vaše děti ploché nohy? Pokud ano, máme pro Vás řešení! Stránky s inspirací na domácí pohybové hry pro děti na plochou nohu. Využijete hračky, děti to bude bavit a nikam nemusíte chodit.

bosá noha sbírá prsty drobné hračky - pohybová hra pro děti

Klasické cvičení na ploché nohy se dá upravit i tak, že děti baví. Maminky si už nemusí lámat hlavu, jak své ratolesti ke zdravotnímu cvičení přilákat. Stačí se podívat na stránky Cvičení je hra a náhle budete mít tolik inspirace, jak to s dětmi zvládnout, že nebudete ani vědět, který cvik máte cvičit první.

Všechny cviky jsou koncipovány jako pohybové hry pro děti, které využívají hračky. Hračky jsou odpradávna pro děti přirozenou formou hry a tak si při tomto cvičení ani nevšimnou, že vlastně cvičí. Děti se domnívají, že si hrají a proto je cvičení neobyčejně baví.

Na této stránce naleznete hodně zajímavých a přitažlivých cviků – pohybových her pro děti a jejich kombinaci s hračkami. Prohlédněte si jednotlivé pohybové hry a podívejte se, jaké hračky k nim můžete využít. Stejné hry můžete jeden den cvičit s jednou hračkou a druhý den s jinou hračkou. Dítě si myslí, že dělá pokaždé něco jiného, ale přitom cvičí stejné svaly. Zdravotní cvičení je pro něj zase o něco přitažlivější.

Přejeme Vám hravé a zdravé cvičení

Vaše Cvičení je hra

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.cviceni-je-hra.cz/cviky
email:   info@cviceni-je-hra.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!