Qoinpro – Bitcoiny každých 24hodin zdarma

Bitcoiny zdarma každý den

Qoinpro.com vám za jednoduchou registraci zdarma každý den připisuje Bitcoiny (BTC), Litecoiny (LTC), Feathercoiny (FTC), Fedoracoiny (TIPS), Worldcoiny (WDC) a Earthcoiny (EAC).rnNemusíte na nic klikat, nic objednávat, nic opisovat, ani není vyžadováno využívat aktivně systém. Vše je automatické a jediné, co musíte udělat, je registrovat se!!!

Qoinpro Aktivace
Na internetu naleznete řadu Faucetů, stránek, kde opisováním captchy nebo bezpečnostních kódů získáváte za určitou dobu kryptoměnu zdarma.


Qoinpro funguje jinak. Qoinpro je multi-coin Faucet a jedná se o plně automatický systém, kde nemusíte přepisovat captchu.

Registrace je zdarma, to je to jediné, co musíte udělat a pak už jen vyděláváte, aniž byste se o něco starali!

Stačí jen počkat na dosažení výplatního minima a pak si necháte poslat kryptoměnu do svých peněženek.

Na Qoinpro získáváte kryptoměny  BITCOIN, LITECOIN, FEATHERCOIN, FEDORACOIN, WORLDCOIN a EARTHCOIN, které se vám automaticky připisují každý den. Když přes svůj referral link pozvete do systému další lidi, získáváte další bonusy!

 

Registrace do Qoinpro

Pro bezplatnou registraci do QOINPRO použijte prosím odkaz pod článkem (v odstavci Zadavatel nabídky – web:). Do formuláře v pravé části vyplníte váš e-mail, opíšete bezpečnostní kód, zaškrtnete odsouhlasení podmínek používání a kliknete na „Sign up for free“.

Za pár minut obdržíte e-mail s aktivačním linkem a pokud to bude potřebai s bezpečnostním kódem, který musíte vykopírovat do formuláře na webu.

Po kliknutí na odkaz vyplníte další formulář (viz obrázek), kde vypíšete uživatelské jméno a heslo (heslo musí obsahovat kombinaci velkých a malých písmen a číslic a alespoň jednoho speciálního znaku a zároveň nesmí obsahovat vaše uživatelské jméno). Po potvrzení formuláře se můžete přihlásit.

 

Po registraci získáváte okamžitě BONUS:

– BITCOIN 0.00000250

– LITECOIN 0.00000031

– FEATHERCOIN 0.00002419

 

Po registraci do Qoinpro máte dvě možnosti:

  • Nemusíte nic dělat a každý den Vám na účtě přistanou drobné z různých kryptoměn a za určitou dobu dosáhnete na výplatní minimum.
  • Zvolíte aktivní strategii, kdy do Qoinpro pozvete své přátele. Váš výdělek tak začne rychleji narůstat a vy dosáhnete na výplatní minimum mnohem dříve.

 

Z jedné IP adresy si můžete pod sebe zaregistrovat i více účtů na další e-mailové adresy. Určitě vás tedy bude zajímat, jak zrušit denní e-mailové upozorňování na připsané kryptoměny: V horním menu Profile -> Notifications Settings a odškrtněte Daily mails, případně si nastavte (ne)zasílání dalších reportů.

 

Systém odměňování v Qoinpro

Odměny u Qoinpro se počítají od množství vašich referralů první úrovně. I když pod sebou nikoho mít nebudete, tak vám stejně každý den budou přibývat drobné.Podle počtu refů získáváte různé hodnosti a na ně vázané bonusové odměny z referralů. Qoinpro podporuje až 7 úrovní, což znamená velký pontenciál i při tak nízkých základních odměnách!

Interní systém Qoinpro funguje na principu kreditů, za které si odemykáte WorldCoin a Earthcoin. 10 kreditů získáte za poslání premium SMS v hodnotě 30Kč.

 

Qoinpro denní odměny bez referralů:

qoinpro denni odmeny

Protože je Qoinpro prozatím ve fázi zkušební betaverze, jsou denně připisovány o malinko vyšší hodnoty, než tomu tak bude v ostrém provozu.

Proto je dobré začít ještě dnes a nepromarnit příležitost, protože se coiny připočítávají každý den!

 

Qoinpro hodnosti podle počtu referralů první úrovně a jejich denní BONUS:

 

 

QOINPRO odměny za jednotlivé úrovně referralů:

 

Qoinpro výplatní minima


BITCOIN: 0.00005500 BTC

LITECOIN: 0.00026390 LTC

FEATHERCOIN: 0.02080645 FTC

FEDORACOIN: 336.61335650 TIPS

 

Asi si umíte spočítat, že na výplatní minimum u některých kryptoměn dosáhnete za velmi dlouhou dobu. Pokud ale budete mít pod sebou několik dalších refů, termín výplaty se rapidně přiblíží a až dosáhnete na výplatní minimum, klikněte na tlačítko „Withdraw“ u každé měny a nechte si vydělanou kryptoměnu poslat na svoji adresu.

Pokud se vám podaří pro tento bezplatný výdělek nadchnout i pár přátel nebo uživatelů sociálních sítí a společně budeme budovat silnou a neustále bohatnoucí síť.

Pošlete svým známým a kamarádům na FB link a vysvětlete, že se stačí jen registrovat, nemusí nic jiného dělat a jen počkají na výplatu. Máte tak parádní pasivní příjem, který nikoho nic nestojí. Pokud své přátele budete motivovat ke shánění dalších přátel, tak se vám začnou plnit i další úrovně refů. Zvednou se výdělky jim i Vám!

Registrujte se a pozvěte své přátele do Qoinpro dříve, než pozvou oni vás!!! Pokud Vás projekt zaujal, registrujte se přímo na stránkách QOINPRO. Jedná se o další pasivní přivýdělek, který byste si neměli nechat ujít, protože vás nic nestojí!!!

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.qoinpro.com/e7b96fa52fcbf110945265debc62817b
email:   ba.rbi@seznam.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!