Kvalitní a zdravé granule i krmiva pro psy a kočky v Muffy.cz

Muffy.cz je eshop kde koupíte kvalitní a zdravá krmiva, granule i pamlsky pro psy a kočky.

Jaké granule, nebo krmivo je nejlepší pro zdraví i zdravě plné bříško vašeho psa a kočky? Takovou otázku vám zodpovíme na Muffy.cz. Tam totiž vybíráme jen kvalitního granule i granule lisované za studena, konzervy a ostatní krmiva bez lepku, obilovin, chemie i sóji.

Muffy.cz, kvalitní krmiva a granule pro psy a kočky

V Muffy.cz jsme vyřešili problém s výběrem kvalitních a zdravých krmiv. Zaměřili jsme se na výběr těch nejkvalitnějších krmiv. Jejich kvalitu diskutujeme s několika nezávislými veterináři a až poté je prodáváme na našem eshopu Muffy.cz.

Muffy.cz je místem, kde jsme chovatelům ulehčili výběr a prodáváme pouze kvalitní a zdravá krmiva.

V Muffy.cz najdete jogurt pro psy a kočky, superprémiové granule, granule lisované za studena značky Yoggies, konzervy, zdravé a kvalitní pamlsky i doplňky pro psy a kočky.

V naší nabídce nechybí ani nabídka syrové potravy pro psy BARF, která je stejně prospěšná a zdravá pro pejsky i kočičky. Chutí i složením se tato potrava blíží potravě z přírody.

 

Při nákupu nad 1200.-Kč vám zboží z Muffy.cz dovezeme, nebo dopravíme přepravní službou zdarma.

 

Můžete vyzkoušet i naše speciální slevy i akce na krmiva i granule, která jsou tzv. All life stages vhodná pro štěňata, koťata, dospělé psy i kočky i starší psy. V Muffy.cz – Parťáci pro vaše mazlíčky najdete značky jako Yoggies, Taste of the Wild, Magnusson, Orijen, Acana, Oven Baked, FitMin, Essential a další.   

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.muffy.cz/pro-psy
email:   muffy@muffy.cz
telefon:   773197766
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!