document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Nový parfém Karolina by Karolina Kurkova BOMBA NA TRHU!

Nový parfém Karolina by Karolina Kurkova BOMBA NA TRHU!

Nový parfém Karolina od Karoliny Kurkové plný svěžesti a energie.

Novinka na trhu, Eau de Parfum by Karolina Kurkova. Jeden z nejokouzlivějších parfémů na trhu.

Parfém Karolina Kurková

Novinka!

Druhý parfém Karoliny Kurkové vyzařuje osvěžující lehkost a neopakovatelnou rozmanitost. Stejně jako slunce obestírá celý svět, tak topmodelku obklopuje okouzlující aura lehoučké inspirace a životní energie.

Exkluzivně u příležitosti Vánoc je nová vůně Karoliny Kurkové k dostání již nyní, mimořádně před oficiálním zahájením prodeje v lednu 2015.

Svěží zeleň, růžový pepř a kombinace růže, vanilky a sametového kašmíru.

Součástí flakonu je originální módní přívěsek s iniciálami Karoliny. Navíc je průhledný a to odráží jeho lehkost. Jednoduchá a elegantní přední strana flakonu a výrazné barvy na jeho zadní straně jsou inspirovány etno stylem. Tyrkysová symbolizuje svěžest, lehkost a kreativitu, zlatá značí teplo, životní energii a luxus. Růžová symbolizuje ženskost a okouzlující charisma.

Použití: Parfém nanášejte dle potřeby na pulzující části těla, to znamená krk, dekolt, vnitřní část zápěstí či loktů, podkolenní jamky a vnitřní části stehen. Také čerstvě umyté, vlhké vlasy jsou ideálním nosičem vůně.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Karolina-by-Karolina-Kurkova-Eau-de-Parfum-d481.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652

Žádné komentáře zatím.

Okomentovat