Hodinový manžel Brno

Hodinový manžel Brno

Manuální práce ve vašem bytě, domě, kanceláři, zahradě. rnzednické práce, instalatérské práce, zahradní práce, montážnické práce. rnPozáruční servis eurooken, výroba stolařských výrobků.

Hodinový manžel Brno - manžel na hoďku

Hodinový manžel Brno Vám se vším pomůže a vždy bude svoji práci vykonávat dle Vašich pokynů a představ. Přenechte starost o Vaší domácnost nebo firmu  hodinovému manželovi.

Pod pojmem „hodinový manžel“ nehledejte žádné hanlivé označení pro služby erotického charakteru. Je to nově vznikající profese, kterou lze charakterizovat jako množinu služeb, jejíž jednotlivé prvky reprezentují dovednosti a zkušenosti pro renovaci,  úpravu, opravu věcí ve Vašem domě, bytě, kanceláři, chatě, chalupě, zahradě, ale třeba i garáži ci jinde.
Hodinový manžel je manuálně zručný chlapík, který se postará o vaše problémy v domácnosti. V dnešní uspěchané době není čas ztrácet čas, a trápit se s problémy kterým nerozumíme. Všichni známe ty situace, kdy nám doma vržou dveře, protéká záchod, nebo když chceme  udělat větší úpravy,  na které sami nestačíme.
Nebudu vás trápit teorií a přiblížím Vám tuto profesi na praktickém příkladu.

Chci položit plovoucí podlahu v obýváku, starý nábytek chci vyhodit a nahradit ho novým, přičemž se ten nový bude muset sestavit, dále bych chtěl vyměnit, světla a lustr.

Jenže mám problém, jsem zaměstnaný a sám bych nato nestačil a strávil bych nad tím dny práce. Zavolám hodinovému manželovi a domluvím si sní  schůzku u mě doma, kde mu ukážu co by bylo potřeba udělat a vše mu vysvětlím. O víc se nestarám, dohodneme se na materiálech a ceně za dopravu  a práci a přenechám své starosti profesionálům.

Potřebujete-li pouze přivrtat poličku, vyměnit prahy, smontovat nábytek, uklidit zahradu,
dovézt materiál, či jakkoli jinak vypomoct v domácnosti, zahradě, nebo v kanceláři, tak nezoufejte  Hodinový manžel nad Vámi neofrňuje nos, nespecializuje se pouze na velké úpravy,  ale i na běžné práce menšího charakteru. Správný hodinový manžel by se měl vcítit do problému, který u vás nastal, navrhnout řešení, zvolit vhodný postup, a odstranit problém.

Nastíním zde alespoň některé  dovednosti které by měl správný hodinový manžel mít:
– vymění kliku
– seřídí dveře
– položí koberec, plovoucí podlahu
– zapojí odpady
– vymění žárovky, lustry, vymění zásuvku
– sestaví nábytek
– poseká trávník, doveze materiál
– poradí a pomůže

Služeb, které se pod touto profesí skrývají, je opravdu hodně, proto nezoufejte  a v případě potřeby se neváhejte obrátit na svého hodinového manžela.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.manzelnahodku.cz
email:   info@manzelnahodku.cz
telefon:   605561032
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!