Granule pro kočky Nutram

Proč granule pro kočky Nutram?

Protože granule Nutram patří mezi kvalitní superprémiová krmiva. S kanadskými granulemi Nutram bude kočička zářit zdravím.

Kočky - granule Nutram

Granule Nutram se vyrábějí v různých příchutích a variantách, které si můžete vybrat dle pohlaví, stáří, zátěže a dalších různých kritérií.

Proč zvolit krmivo Nutram? Kompletní řady vědecky vyvinutých krmiv Nutram pro každou životní fázi a kondiční stav kočky, dokonale uspokojí běžnou i mimořádnou potřebu v životě vašeho zvířátka, poskytne kompletní a vyváženou stravu. Vyrobeno v Kanadě, výhradně z kanadských surovin, v kvalitě pro lidskou výživu, s využitím nejvyspělejších technologií a ověřených vědeckých poznatků. Světová špička v kvalitě i vývoji.

 

Z čeho se suchá krmiva Nutram vyrábí? Suchá kompletní granulovaná krmiva řady Nutram jsou vyráběna ze surovin špičkové kvality, vhodných i pro lidskou spotřebu, s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod. Cílem výrobce je dosáhnout nejvyšší možné kvality nejen z hlediska výživových vlastností, chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, ale i z hlediska obsahu biologicky aktivních látek a minimálního zatěžování trávicího traktu psa.

Složení:

Moučka z kuřecího masa, celozrnná rýže, kukuřičný lepek, celozrnná kukuřice, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E a kyselinou citronovou), lněné semínko, moučka humrová a krabí, olej lososa, celá sušená vejce, rýže, otruby, řepná vláknina, ovesná vláknina, extrakt z kořene čekanky, mananoligosacharidy, pískavice řecké seno, tripolyfosforečnan sodný, taurin, moučka z mořských řas, pivovarské kvasnice, metionin, sušený špenát, lutein, extrakt z yucca schidigera, extrakt z mušle (green lipped mussel), zelený čaj, máta, nať petržele, gingko, echinacea, heřmánek, extrakt z rozmarýnu.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.caskrmeni.cz/eshop/kocky/granule/?radit=id&stranka=3
email:   miros.beran@seznam.cz
telefon:   733577670
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!