Omlazující regenerační přípravek LUMINESCE od Jeunesse

Kosmetika Jeunesse pro očistu, regeneraci a detoxikaci pleti LUMINESCE

Jak omladit vaši pleť? Chraňte přirozenou vlhkost Vaší pleti a zároveň ji hloubkově detoxikujte. První krok v péči o pleť LUMINESCE ™, náš čistící omlazující regenerační přípravek čistí a připravuje vaši pleť pro další omlazující péči. Složení je speciálně vytvořeno pro zachování výživy a vlhkosti nutné pro podporu obnovy buněk.

Regeneračními a omlazujícími účinky kosmetiky LUMINESCE firmy Jeunesse
  • Ostraňuje toxiny již na buněčné úrovni
  • Jemně odstraňuje odumřelé buňky a odhaluje pokožku, která je omlazena dalšímu výrobky LUMINESCE™
  • Dodává nezbytnou výživu a vitamíny během čištění
  • Vyhlazuje texturu pleti s alfa a beta hydroxy kyselinami
  • Pomáhá při prevenci akné, skvrn a dalších nedokonalostí pleti
  • Zlepšuje celkový vzhled; pleť je hladší, zářivější a mladistvější*
  • Neobsahuje sodnou sůl kyseliny laurové, sulfáty ani parabely

 

Povzbuzuje růst nových buněk

Růst nových buněk je základní část života – tak rosteme od dětství do dospělosti. Ale jak stárneme, náš růst se zpomaluje, a zrovna tak i tvorba nových buněk. Ve stejnou dobu naše buňky také stárnou a jejich funkce se zpomalují. Když dojde na Vaši pleť, vede to k matnému a povadlému vzhledu na povrchu a uvnitř jsou pak buňky, které nemohou účinně přijímat výživu a zbavovat se toxinů.

Součást Y.E.S.

Jeunesse systém obnovy mládí využívá obnovu DNA a antioxidanty k obnovení výkonu a životnosti buněk. Naše patentovaná Obnova kmenových buněk pomáhá především vytvářet nové vitální buňky pleti.

Věda o kmenových buňkách

Dr. Nathan Newman, světově uznávaný dermatolog a plastický chirurg začal hledat způsob, jak pomoci pacientům zotavit se z popálenin a těžkých zranění. Věděl, že kmenové buňky způsobují obnovu a vznik buněk, izoloval růstový faktor z kmenových buněk, který slouží jako „jazyk“, kterým buňky komunikují. Ostatní vědci používali rostlinné kmenové buňky, Dr. Newman však izoloval růstový faktor z kmenových buněk zdravých dospělých lidí, a to na základě své teorie, že „komunikace“ mezi buňkami stejného druhu bude probíhat efektivněji.

Skrytá síla LUMINESCE™

Výsledky byly pozoruhodné. A jeho 200+ růstový faktor je to, co zažijete s výrobky LUMINESCE ™ od Jeunesse. Tento silný růstový komplex je schopen obnovit pleťové buňky rychleji a na molekulární úrovni. Je stimulován vznik nových buněk, zvyšuje se obsah colagenu a elastinu a tím pádem i pevnější pleť. Nové buňky Vaší pleti také dodávají plnější, zdravější a zářivější vzhled. S LUMINESCE™ vypadá pleť mladší, protože na buněčné úrovni skutečně mladší je.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.bafalo9.jeunesseglobal.com/products.aspx?p=LUMINESCE_CLEANSER
email:   bafalo9@gmail.com
telefon:   +420 605 110 955
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!