Novinka na trhu! Inteligentní zabezpečovací systém GS-G180

Inteligentní bezdrátový LCD alarm systém GS-G180E s kompletním menu v češtině! Jen v našem eshopu

GS-G180E je inteligentní a profesionální zabezpečovací systém, přináší zcela novou úroveň všestrannosti, konektivitu a styl, vysoký výkon a plnou funkci pro domácí bezpečnost.

Je vybaven velkým LCD displejem a dotykovou klávesnicí pro snadnou a rychlou instalaci a nastavení. Díky vestavěnému PSTN (pevná telefonní linka) a GSM komunikátoru, poskytuje tento zabezpečovací systém uživatelům mimořádnou flexibilitu: majitelé domů si mohou vybrat, zda chtějí používat telefonní linku nebo použijí SIM kartu. Zabezpečovací systém lze naprogramovat až pro 5 telefonních čísel v případě poplachu, kdy při mimořádné události bude vytáčeno telefonní číslo nebo bude zaslána textová zpráva. Navíc, může být nastaveno další SMS telefonní číslo pro příjem události, jako je AC napájení centrální jednotky, aktivace / deaktivace systému, odstřih telefonní linky, nízké napětí atd.

Zabezepčovací systém je naprogramován pro 30 bezdrátových zón a podporuje až 116 bezdrátových senzorů. To umožňuje majitelům domů kontrolovat svůj domov kdykoliv a odkudkoli prostřednictvím telefonu, poskytuje snadné použití a spolehlivost. rnrnZabezpečovací systém GS-G180E byl prověřen akreditovanou zkušebnou a je na něj vydáno prohlášení o shodě. Byly provedeny velmi náročné testy a splňuje všechny normy vydané v rámci EU i ČR.

Funkce a vlastnosti   

 • Centrální jednotka  s integrovaným GSM modulem (mobilní síť) a PSTN modulem (pevná telefonní linka) se zobrazením informací na modře podsvíceném velkém displeji (čtyř řádkový displej)  a s komfortní dotykovou klávesnicí pro pohodlnější a snadné ovládání. Kompletní menu v centrální jednotce zabezpečo vacího zařízení  je v českém jazyce. Centrální jednotka zabezpečovacího zařízení  je vybavena take vestavěnou sirénou a mikrofonem, integrovanou vnitřní GSM anténou, tísňovým tlačítkem – SOS funkce, napájecím konektorem – DC 12V, konektorem pro připojení osmi kabelových senzorů a výstupem  pro vnitřní kabelovou sirénu – DC 12V 300 mA.
 • Vzdálené ovládání prostřednictvím telefonu, živý odposlech a obousměrná hlasová komunikace. Po telefonickém spojení s centrální jednotkou zabezpečovacího systému a zadáním hesla můžete zapnout, vypnout systém, odposlouchávat prostor či provádět další operace.
 •  Do zařízení lze přednastavit až 5 telefonních čísel pro automatické vytáčení volání nebo pro zasílání SMS zpráv při poplachu. Možnost nastavení 1 extra telefonního čísla pro odeslání SMS zpráv informující o stavu systému jako je zapnutí/vypnutí systému, aktivace/deaktivace systému, odstřih telefonní linky, nízké napětí ..atd. Dále je možnost nastavení 1 telefonního čísla pro komunikaci zařízení s centrální monitorovací stanicí (CMS).
 • 30 plně programo vatelných bezdrátových zón: Každá zóna umožňuje spárování detektoru s centrální jednotkou zabezpečovacího zařízení automaticky. Do každé zóny je možno naprogramovat až 4 senzory.Ústředna je kompatibilní se všemi bezdrátovými zařízeními , které jsou nabízeny v našem e-shopu.
 • 8 programovatelných kabelových zón: podpora N.O. – v klidu otevřeno, podpora N.C. – v klidu zavřeno.
 •  Možnost variabilního připojení celé řady komponentů (až 116 bezdrátových senzorů) jako jsou různé typy detektorů a zařízení typu: PIR detektorů, magnetických dveřních/okenních detektorů, detektorů plynu, hlásičů požáru, klávesnic, dálkových ovladačů, tísňových SOS tlačítek apod.  Možnost připojení 8 kabelových senzorů.
 • Podpora připojení interních a externích zařízení pro vizuální a akustickou signalizaci poplachu (bezdrátové a kabelové sirény, majáky atd.)
 • ·Do systému lze přidat bezdrátový dveřní zvonek
 • Programovatelné zóny : Jednotlivé zóny jsou z výroby před programované. Tato nastavení mohou být uživatelem libovolně změněna.
 • ·Historie záznamu událostí: Umožňuje zápis a procházení paměti až se 100 systémovými událostmi s reálným časem a datem typu: informace o poplachu, zapnutí/vypnutí systému, nastavení systému, výpadek telefonní linky, nízký stav baterie atd. Může být také prověřeno číslo zóny a typ alarmu.
 • Automatická identifikace typu poplachu: Poté, co je spuštěn poplach, zobrazí se na LCD displeji informace o poplachu společně s dalšími doplňujícími údaji.
 • Dálkové ovládání: Pomocí telefonu nebo SMS je umožněno vzdálené ovládání systému  jako zapnutí/vypnutí systému, odposlech místa, spuštění sirény atd.
 • Nastavitelná hláš ení do CMS: práce s ID protokolem ( hlášení o poplachu, zapnutí/vypnutí systému atd.)
 • Funkce odolnosti proti zničení: Při pokusu o přerušení vedení mezi kabelovým senzorem a centrální jednotkou nebo při přerušení telefonní linky, která je připojena k centrální jednotce, dojde ke spuštění poplachu.
 • Upozornění na nízkou kapacitu baterií: Bezdrátové komponenty odesílají centrální jednotce hlášení o stavu kapacity baterie – v případě nízké kapacity baterie u senzoru se na LCD displeji centrální jednotky zobrazí informace o daném senzoru.
 • Funkce obnovení výchozího nastavení (tovární nastavení)
 • Možnost nahrání hlasové zprávy (max. 9 sekund)

 

Obsah balení

 1 x centrální jednotka

 1 x bezdrátový infračervený pohybový senzor

 1 x bezdrátový magnetický sensor na dveře a okna

 2 x dálkový ovladač – klíčenka

 1 x napájecí adapter

 8 x EOL resistor pro připojení drátových snímačů + 1 x svorkovnice s barevnými vodiči

 1 x svorkovnice s barevnými vodiči pro zapojení vnitřní sirény

 1 x uživatelská příručka

 

Součástí každého senzoru je baterie a montážní materiál.

Technická specifikace

Napájecí napětí pomocí adaptéru: AC = 100 – 230V  / DC = 12V 1A
Klidový proud: < 35 mA
Dobíjecí proud: < 120 mA
Pracovní teplota: – 10°C  –  +70°C
Skladovací teplota: – 20°C  –  +70°C
Vlhkost: 5 – 80%
GSM  frekvence: 850/900/1800/1900 Mhz
GSM vysílací výkon: 2W
Bezdrátová frekvence: 433,92 Mhz
Počet zón: 30 bezdrátových zón, 8 drátových zón
Dosah senzorů a ovladačů: 100 m při přímé viditelnosti
Baterie: vestavěná li-ion  800 mAh  3,7V
Pohotovostní režim: cca 24 hodin
Doba nabíjení: 8 hodin
Typ materiálu : Barva:  bílá  
Rozměry: 185 x 130 x 32 mm

Inteligentní bezdrátový LCD alarm systém GS-G180E - souprava

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.alarmsecurity.cz/www-alarmsecurity-cz/eshop/9-1-ZABEZPECOVACI-SYSTEM/0/5/1-Bezdratovy-zabezpecovaci-system-souprava
email:   info@alarmsecurity.cz
telefon:   605946699
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!