Přírodní antibiotikum, posílení imunity a léčba nejen chřipky

Přírodní léčba chřipky, nachlazení a dalších zánětů v těle

Přírodní antibiotikum, ideální na léčbu jakéhokoli zánětu v těle, posílení imunity bez jakékoli chemie. Kvalitní přírodní medicína, přírodní antibiotikum, a ideální rychlá léčba chřipky.

Posílení imunity
Tekutý doplněk stravy – přírodní antibiotikum jako medicína – ideální rychlá léčba chřipky – posílení imunity
Co je Colostrum?
„Na rozdíl od člověka si dělátko v mateřském lůně není schopno vyvinout zcela dokonalý imunitní systém. Ten se vytváří až po narození, a to právě přijímáním tzv. Colostra (mleziva). Colostrum dává nově narozenému telátku vše, co potřebuje k přežití.“ Posílení imunity.

 

 

 Proč je přírodní antibiotekum Colostrum tak cenné?

Colostrum je zázrak přírody, dokonalá přírodní medicína – Přírodní antibiotikum. Nepochází z laboratoří farmaceutického průmyslu, naopak, je to čistě přírodní produkt s úplnou absencí umělě vyrobených látek. Obsahuje široký mix živin (imunoglobuliny, růstové faktory, aminokyseliny, vitamíny, minerální látky), z nichž může profitovat také člověk.

 

Kvalita Made in Germany
Vysoká kvalita Colostra do LR je dána tím, že jsou všechny výrobní kroky podstupovány kompletně v Německu a jsou důsledně kontrolovány.

1. kontrola: kvalita suroviny
přírodní medicíny
LR používá výhradně mlezivo z prvních hodin po porodu, a to od krav z německých chovů. Pro účely našeho produktu se používají pouze přebytky mleziva, tedy pouze to, co telátka nevyužijí. Každá šarže produktu je zpětně vysledovatelná až k výrobnímu statku.

2. kontrola: kvalita zpracování přírodní medicíny
Kompletní zpracování syrového mleziva probíhá pod přísnou kontrolou LR. Všechny kroky dodatečně kontroluje také nezávislý SGS INSTITUT FRESENIUS. Zaměřuje se nejen na zpracování, ale také na provoz.

3. kontrola: kvalita hotového produktu
Každá výrobní šarže je LR obsáhle prověřována. Zaměřujeme se na mikrobiologické a fyzikální parametry, stejně jako na koncetraci hodnotných látek. Totéž opakovaně kontroluje také SGS INSTITUT FRESENIUS, a to nezávislými laboratorními analýzami a skrytými testovacími nákupy.

100% čisté Colostrum, přírodní antibiotikum. Vysoce kvalitní postup výroby za studena. Odtučněno a bez kaseinu.

Doporučené dávkování pro posílení imunity: 1x denně 8 ml (užívejte samostatně nebo zředěné s ovocnou šťávou). Nezapíjejte teplými nápoji!

Složení přírodního antibiotika:
 kravské kolostrum (odtučněné a zbavené kaseinu). Obsahuje laktózu.


Upozornění: 
Nepřekračujte doporučenné denní dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Udrržujte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a v chladu. Vhodné pro děti od 6 měsíců. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 16 dnů od otevření.
 
 
Nutriční hodnoty ve 100 ml v denní dávce 8 ml
Energetická hodnota kJ/kcal 156/37 ´12,5/2,96
Bílkoviny 5,6 g 0,45 g
Sacharidy 3,6 g 0,29 g
Tuky < 0,1 g < 0,1 g
Kravské kolostrum 103,1 mg 8,2 mg

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Colostrum-d326.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!