Designová krbová kamna BeF

Designová krbová kamna BeF

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že dne 1.2.2014 uvádí naše firma do svého sortimentu horkou novinku – designová krbová kamna vlastní výroby.

Designová krbová kamna

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že dne 1.2.2014 uvádí naše firma do svého sortimentu horkou novinku – designová krbová kamna vlastní výroby.

Krbová kamna, vhodná především do nízkoenergetických domků, jsou momentálně dostupná ve čtyřech různých verzích, nabídku ale budeme do budoucna pravidelně rozšiřovat o další modely.

V současné době nabízíme krbová kamna za SNÍŽENOU AKČNÍ CENU. Více viz odkaz níže.

 

 

  • naše krbová kamna, stejně jako léty prověřené a u zákazníků po celé Evropě stále více oblíbené krbové vložky, vyrábíme výhradně v areálu naší firmy za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Na celý proces výroby tak neustále dohlížejí naši proškolení pracovníci, tudíž si můžeme být jistí, že zákazníci vždy dostanou výrobek té nejvyšší kvality.

 

  • naše krbová kamna obsahují vše, co je na dnešním trhu standardem – externí přívod vzduchu, vysoká účinnost a špičkově propracovaný systém oplachu skla. Kromě toho všeho je u našich krbových kamen možnost speciální regulace na dálkové ovládání, která posouvá pohodlnost obsluhy na maximum.

 

  • krbová kamna jsou díky svému modernímu nadčasovému designu skvělý doplněk do téměř každého interiéru.

 

  • instalace našich krbových kamen je velmi rychlá, jednoduchá a rovněž velice prostorově nenáročná. Díky tomu jsou naše kamna vhodná téměř do jakéhokoliv obydlí

 

  • na vyložení topeniště u všech našich krbových kamen je použit speciální akumulační materiál Carcon, který je naprostou špičkou nejen po technické stránce, ale i designově patří mezi to nejlepší, co může současný trh nabídnout. A to vše v několika barevných variantách.

 

  • krbová kamna firmy Bef Home nabízejí skutečně široké spektrum provedení – prosklení klasické rovné, rohové a exkluzivně, pouze pro krbová kamna, rovněž prosklení kulaté.

 

  • k dispozici je rovněž na výběr několik výškových a barevných provedení, což jen umocňuje variabilitu, kterou naše krbová kamna nabízejí.

 

  • další možností, jak si přizpůsobit naše krbová kamna tak, aby vyhovovala přímo Vám, je řada unikátních kliček, vytvořených speciálně pro použití na našich krbových kamnech.

 

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.krby-bef.cz/cz/katalog-produktu/krbova-kamna-teplovzdusna
email:   info@befhome.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!