document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Fotoalba od Papírnictví Dekorace

Fotoalba od Papírnictví Dekorace

Fotoalba od Papírnictví Dekorace

Internetový obchod Papírnictví Dekorace. Nabízíme široký sortiment produktů, především školní a kancelářské potřeby.

Fotoalba 9x13

Internetový obchod Papírnictví Dekorace nabízí široký sortiment produktů, předevšímškolní a kancelářské potřeby.

Prodáváme fotoalba (9×13, 10×15, 13×18, na fotorůžky, samolepící, dětské, svatební, na známky), fotorámečky, samolepky na zeď, batohy a penály a mnoho dalšího.

Nabízíme široké spektrum fotoalb, včetně jejich příslušenství. Máme pro Vás v nabídce fotoalba pro různé rozměry, jakojsou fotoalba 9×13, 10×15, 13×18, 15×21.

V sortimentu máme na výběr také samolepící fotoalba, fotoalba na fotorůžky, fotoalba s měkkými deskami a speciální fotoalba na CD.

Všechny fotoalba jsou buď s obrázkovými motivy, dětská, svatební či jednobarevná fotoalba. S našimi službami a výrobky, hlavně fotoalby je spokojeno 99% zákazníků (hodnocení nezávislého portálu Heureka.cz). Dosaženého hodnocení si velmi cenní a je pro nás závazkem do budoucna, abychom toto hodnocení i nadále udželi. Priorotou je pro nás spokojený zákazník. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.papirnictvidekorace.cz/fotoalba/
email:   info@papirnictvidekorace.cz
telefon:   721 055 945