document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Levné ubytování Hradec Králové

Levné ubytování Hradec Králové

Levné ubytování Hradec Králové

Ubytujte se v krásném penzionu a městečku Hradec Králové a navštivte spoustu památek. Disponujeme velmi luxusními pokoji, na kterých je wifi i satelitní televize…

Levné ubytování hradec králové
Hledáte kvalitní ubytování v Hradci Králove? Pokud se chystáte na dovolenou do Hradce Králové, tak určitě nemiňte penzión Drink Club.
Čeká na vás velice příjemný personál a v létě je tady krásně. Penzión je situován v klidné části města a po večerech můžete přijít k nám na bar se pobavit.

 
Pokud chcete vyjet na nějaký výlet, tak se zeptejte personálu, kteří zde pracují a žijí. Rádi vám poradí, kde najít nějaké památky nebo i bazény, zábavu a mnohem více. Stačí, když nám předem zavoláte ohledně rezervace a domluvíme se na tom, kdy budete chtít přijet.
 
Levné ubytování v Hradci Králové je skvělá příležitosti pro rodinu s dětmi nebo jenom tak pro partnery. Hradec Králové je krásné velké město, které nabízí spoustu zábavy a památek. V tomto městě se zaručeně nudit nebudete. Tak neváhejte a zavolejte nám.
 
Na stránkách penzionu Drink Club Hradec Králové se taktéž dozvíte o různých akcíí, které v penziónu nabízíme.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://ubytovanihk.cz/ubytovani
email:   jizapa@seznam.cz
telefon:   +420 602 336 724