document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Získej Více Volného Místa na Internetu – používej DropBox

Získej Více Volného Místa na Internetu – používej DropBox

Získej Více Volného Místa na Internetu – používej DropBox

Více volného místa na Vaše soubory, které potřebujete uložit na internetu a mít přístup odkudkoliv, kdykoliv. Udarma uložiště DropBox

dropbox

DropBox 2GB – 16 GB zdarma

 

DropBox je skvělá služba, kterou můžete využívat zdarma a přitom získat uložiště pro své soubory v celkové velikosti 2GB, resp. 2000 MB a to ihned, jakmile se registrujete zdarma. 

Získáte tak uložiště pro své fotky, dokumenty či audio a video soubory, které budete mít bezpečně  zdarma uloženy a ještě přístupny online odkudkoliv, kdykoliv. 
 

Pokud byste rádi navýšili množství prostoru a také zdarma, opět je tu varianta, kterou dropbox nabízí…. 

 

Stačí pokud budete svůj unikátní odkaz, který po registraci obdržíte v administraci svého účtu zdarma, budete sdílet na sociálních sítích jako facebook, linked in nebo třeba twitter, do svého emailového seznamu nebo jednoduše na internetu.

Tímto způsobem se díky Vašemu sdílení a Vašemu doporučení, registrují další potenciální zájemci, kteří mohou dané uložiště využít pro své vlastní účely a vy tak obdržíte 500 MB od DropBoxu jako poděkování. 
 
Takto získáte rozšíření svého prostoru až na 16 GB, a to je dokonce o 1GB více, než nabízí Google Drive. 
 
Běžte tedy a zaregitrujte si svůj vlastní účet.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   https://db.tt/BTQOv5Q1
email:   
telefon: