Amway názory

Je Amway seriózní podnikání? Amway názory - Co si o Amway myslí ostatní lidé?

Je Amway seriózní podnikání? Co si o Amway myslí ostatní lidé? Odpověď vám dají tyto stránky. A jaký je Váš názor a co si myslíte o Amway Vy?

Amway názory

Společnost Amway oslavila v roce 2014 dvacetileté výročí působení v České republice. Pozvání na oslavu přijala řada významných hostů mezi nimiž byli např. Karel Havlíček, prezident Asociace malých a středních podniků v České republice (ASMP ČR), náměstek ministra průmyslu a obchodu Karel Novotný či někteří poslanci Parlamentu ČR. V úvodní řeči pan Havlíček poznamenal:

“Rád bych pogratuloval společnosti Amway k tomu, že se stala v České republice úspěšnou firmou. Všichni víme, že úspěšná firma není ta, jejíž majitelé se prohánějí v rychlých autech. Ale ta, která si projde generacemi, zažije vzestupy a pády, a která dělá také něco jiného, než je její primární obchod. A Amway je podle mého názoru společnost, která hraje nejen ekonomickou, ale i sociální roli.”

Z knihy Wilbura Crosse a Gordona Olsona Commitment to Excellence – The Remarkable Amway Story, str. 7 – předmluva prezidenta Geralda Forda (originál ke stažení):

Tisíce Amway distributorů jsou dramatickým důkazem, že americký duch svobodného podnikání je a bude živoucí silou doma i v zahraničí. Každý distributor je ve skutečnosti vyslancem, který získává respekt a podporu pro demokratický způsob života.Když vyzdvihujeme úspěch Amway, ukazujeme ve skutečnosti svou podporu pro americký koncept podnikání. Ekonomika svobodného podnikání může existovat pouze pod záštitou svobodné vlády.

To je to, co pro mě Amway znamenala v průběhu let, jako pro kongresmana, jako prezidenta, a jako amerického občana. Mohu jen říci Richi DeVosovi a Jayi Van Andelovi, že doufám, že Amway bude pokračovat navěky a bude přivádět národy světa k lepšímu způsobu života a přinášet novou naději pro budoucnost.

 

Číst více – viz odkaz zadavatele níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.amway-nazory.cz/
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!