Šálky na kávu, hrnky, termo hrnky

porcelánový hrnek, hrnek, šálek na espresso, cestovní termohrnek

Patříte mezi milovníky dobrého čaje, nebo dobré kávy? V tom případě si u nás zcela jistě vyberete ten pravý hrnek, díky kterému si nápoj vychutnáte!

Termo hrnky, cestovní termohrnky

Patříte mezi milovníky dobrého čaje, nebo dobré kávy? V tom případě si u nás zcela jistě vyberete ten pravý hrnek, díky kterému si nápoj vychutnáte ještě lépe než obvykle! Najdeteunás keramické hrnky i porcelánové hrnky různých velikostí, barev a tvarů, ale také šálky na kávu. Navoďte si pomocí hrnku tu pravou atmosféru pohody.

Najdete u nás také hrnky s podšálkem, ať už hrnky na čaj, hrnky na kávu, nebo přímo šálky na espresso.

V naší nabídce se nachází také porcelánové termo hrnky, které jsou dvoustěnné, takže nehrozí popálení, pokud v hrnku ponesete horký čaj či kávu. Tyto termo hrnky jsou vybaveny víčkem, aby jste si mohli dát kávu nejen v pohodlí domova, ale také při cestě do práce či školy. Každý termo hrnek z naší nabídky se chlubí jinou barvou a motivem.

Mezi termo hrnky v naší nabídce patří také cestovní termohrnek, do kterého si dáte kávu či čaj, hrnek jednoduše uzavřete a můžete jej odložit do tašky beze strachu, že se Vám něco rozlije.Tento cestovní termohrnek udrží požadovanou teplotu Vašeho nápoje, ať už to má být horká káva, nebo ledový čaj.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.kumbaldekor.cz/salky–hrnky/
email:   kumbaldekor@post.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!