document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Aloe Vera hřejivé mléko, ideální pří léčbě zánětů cest dýchacích

Aloe Vera hřejivé mléko, ideální pří léčbě zánětů cest dýchacích

Hřejivé mléko jako ideální masážní krém

Lehce hřejivá a ošetřující emulze, hřejivé mléko uvolňující namáhané svaly. Obsahuje 45 % Aloe Vera, eukalyptový olej a libavkovou silici. Díky obsahu přírodních olejů – olivový olej, jojobový olej, olej z meruňkových jader a sezamový olej se báječně hodí také jako masážní krém. Ideální též při zánětu cest dýchacích, rýmy, zánětu průdušek. Použití: V případě potřeby velkoplošně vmasírujte do pokožky.

Masážní gel

Lehce hřejivá a ošetřující emulze se 45 % Aloe Vera gelu. Eukalyptový olej a libavková silice podporují prokrvení a přinášejí příjemný hřejivý účinek. Olivový olej, jojobový olej, olej z meruňkových jader a sezamový olej pro hebkou pěstěnou pokožku. Hřejivé mléko uvolňuje namáhané svaly a ošetřuje pokožku přírodními oleji. Proto je hřejivé mléko vhodné jako masážní krém.

Ideální v zimních měsících při studených nohách. Jednoduše vmasírujte a nohy se snadno ohřejí.

Při léčbě zánětu průdušek (zánět cest dýchacích) vmasírujte hřejivé mléko na oblast průdušek, zakryjte folií, zabalte do tepla a nechte působit minimálně hodinu. Průdušky se zahřejí a hlen se jednodušeji uvolňuje. 

Při rýmě natřete hřejivým mlékem oblast nosu a čela, prohřeje a pomůže uvolnit dutiny.

 

Ideální též jako masážní krém při namáhaných svalech, natažených svalech. Uvolňuje krční páteř, eliminuje bolesti hlavy od krční páteře. 

Použití: V případě potřeby velkoplošně vmasírujte do pokožky.

Obsah: 100 ml

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Hrejive-mleko-d452.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652