document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Aloe Vera odborná SOS péče, nejlepší domácí první pomoc

Aloe Vera odborná SOS péče, nejlepší domácí první pomoc

Kompletní ošetřující série pro domácí přírodní ošetření

Spray první pomoci – Mnohostranné využití: to nejlepší z Aloe Vera a dvanácti rostlinných extraktů Aloe Vera krém s propolisem – Jemná emulze. Spojuje propolis ze včelích pláství a hydratující Aloe Vera ve vydatný krém. Aloe Vera koncentrát – Aloe Vera gel z listů ve své téměř původní formě a konzistenci. Lze aplikovat také na suchou a problematickou pleť. Intenzivně hydratuje. Příjemně ochlazuje. Obsahuje 90 % Aloe Vera.

první pomoc

Ideální domácí první pomoc při popáleninách, odřeninách, drobných oděrkách…

Spray první pomoci
  • Vybrané osvědčené bylinky jako měsíček, řebříček, heřmánek nebo extrakt z šalvěje podporují sílu Aloe Vera
  • Rychlá hydratace pokožky
  • Uklidňuje podrážděnou pokožku, např. po opalování, popáleniny
  • Účinná kombinace z Aloe Vera a 12 osvědčených bylinných extraktů.
  • Působí na namáhané pokožce jako ochranný film, uklidňuje, ochlazuje a regeneruje.
  • Použití: Jednoduše nastříkejte na pokožku.
  • 83 % Aloe Vera.
  • Ideální na popáleniny, odřeniny a drobné oděrky, ale také při zánětu spojivek nastříkáme přímo do očí, tlumí bolest v krku, vhodný při exemech, vyrážkách
 

Aloe Vera gel s propolisem účinky nejen na popáleniny nebo lupenku

Jemná emulze. Spojuje propolis ze včelích pláství a hydratující Aloe Vera ve vydatný krém. Obsahuje přírodní extrakt z včelího vosku pro intenzivní hydrataci. Vhodný především na vysušenou, šupinatou pokožku a namáhaná místa, která vyžadují speciální péči. Obsahuje 79 % Aloe Vera.

Použití: V případě potřeby naneste na požadovaná místa a vmasírujte. 
 
 

Aloe Vera koncentrát

Aloe Vera gel z listů ve své téměř původní formě a konzistenci. Lze aplikovat také na suchou a problematickou pleť. Intenzivně hydratuje. Příjemně ochlazuje. Obsahuje 90 % Aloe Vera.

Použití: V případě potřeby naneste na pokožku a vmasírujte.

 

Tip: Máte stále na paměti, že je pleť potřeba denně zvlhčovat? Platí to pro mladé i staré – péči o pleť je nutno věnovat pozornost. Koneckonců je to největší orgán našeho těla! Aloe Vera Koncentrát nanášejte na celé tělo nejlépe hned po sprchování nebo koupeli. A nezapomínejte na krk, lokty a kolena.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Box-d455.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652